X


Trust Wallet Token Nasıl Alınır?

Trust Wallet Token Nasıl Alınır?
19:00
14 Temmuz 2021

Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sağlayan bir BEP-20 token’ıdır.

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet Token (TWT), platformda kullanılara avantajlar ve imkanlar sunan basit bir BEP-20 token’ıdır. Trust Wallet; Ethereum, Binance ve Tron blok zincirlerindeki popüler token’lara ek olarak birçok popüler kripto parayı destekleyen bir mobil kripto para cüzdanıdır.

TWT token sahipleri, Trust Wallet platformunu kullanırken uygulama için kripto para birimi alımlarında ve DEX hizmetlerinin kullanımında indirimler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanır. Bunun yanı sıra TWT sahipleri Trust Wallet yönetimine katılabilir ve güncelleme tekliflerine oy vererek uygulamaının gelişiminde rol alabilir. Trust Wallet Token, ilk olarak Binance Smart Chain’de bir BEP-2 token’ı olarak piyasaya sürüldü. Ancak Ekim 2020’de BSC’de bir BEP-20 token’ı olarak yeniden piyasaya sürüldü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

TWT aynı zamanda akıllı sözleşmeler ve merkezsiz uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir blok zinciri olan Binance Smart Chain’de piyasaya sürülen ilk token’lardan biriydi. Sonuç olarak TWT son derece düşük ücretlerle ve anında işlem onay süreleriyle operasyonlarını yürütür.

TWT Coin Nereden Alınır?

TWT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Trust Wallet Token; Binance platformunda TWT/BTC, TWT/BUSD ve TWT/USDT paritelerinde işlem görüyor. TWT Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.32 dolardan alım satım işlemi görüyor.

TWT satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de TWT Coin satın alabilirsiniz. TWT/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. TWT/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından TWT Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar