Reklam

Tron CEO’sundan Poloniex İddialarına Yanıt Geldi!

Tron CEO'su ''hiçbir şey satın almadığını'' belirterek iddiaları yalanladı.
21:00
19 Ekim 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron (TRX) kurucusu ve CEO‘su Justin Sun, bugün ortaya çıkan Poloniex borsasını satın aldı haberlerine yanıt verdi. 19 Ekim tarihinde yayınlanan tweet ile bütün iddialara son noktayı koydu ve şunları ifade etti:

”Hiçbir şey satın almıyorum. Sadece yatırım yapın ve dostlarıma yardım edin.”

Justin Sun: Hiçbir Şey Almadım

Su buna ek olarak elinde çok miktarda BNB, HT, OKB vb. kripto paralar bulundurduğunu ve TRX ile BTT destekleyen bütün borsalara yatırım yapmaya devam edeceğini iddia etti.

Bugün ortaya çıkan haberlerde Poloniex kripto para borsasının Circle üst firmasından ayrılacağı ve yeni bir marka ile ABD piyasasından çıkacağı, küresel çapta hizmet vereceği vurgulanmıştı. Polo Digital Assets ismiyle devam edecek olan Poloniex’in 100 milyon dolarlık yatırım aldığı açıklansa da, yatırımın kim tarafından verildiği belirtilmedi. İddialarda yatırım yapan Çinli firmanın arkasında Justin Sun’ın olduğu ifade edilmişti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Justin Sun’ın özellikle söz konusu kripto para yatırımının devamında kendi borsa token’ini piyasaya süreceği ve bu şekilde Tron’u yükselteceği belirtilmekteydi ancak bu açıklama ile böyle bir gelişme umudu da suya düştü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar