X


The Sandbox, Metaverse Evrenini Domine Ediyor! SAND İşlem Hacmiyle Dikkat Çekti

The Sandbox, son 24 saatte 6 milyar doları aşan işlem hacmiyle inanılmaz bir ivme yakaladı.
13:55
29 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Metaverse, kullanıcıların hayal gücünü yansıtmasını sağlayan muhteşem teknolojisiyle kripto dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Blok zinciri tabanlı bir sanal ağ olan The Sandbox (SAND), pazardaki agresif performansı ile kripto para piyasasını sallıyor.

Sandbox, Metaverse Dünyasında Ön Plana Çıktı

The Sandbox, son 24 saatte 6 milyar doları aşan işlem hacmiyle inanılmaz bir ivme yakaladı. SAND fiyatı gün içerisinde %15’in üzerinde artarak 7.40 doları aşmayı başardı. SAND’ın bu muazzam performansı küresel olarak yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. Bununla birlikte SAND ağı, platformunu genişletmeyi sürdürürken kullanıcılarına yeni deneyimler sunmak adına gelişiyor.

Twitter üzerinden yapılan açıklamada SAND, tüm topluluk katılımcılarına özel NFT’ler sunuyor. Bu gelişme, Sandbox’ın sürekli büyüyen ekosisteminde dikkate alınması gereken bir faktördür. Öte yandan Sandbox, Hollywood ünlüleri arasında da popülarite kazanıyor. Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, SAND teknolojisine güvenen ikonlardan biridir.

Ünlü Rapçi, Konserlerini Sandbox Evreninde Gerçekleştiriyor

Snoop Dogg, konserlerini sanal dünyayı özgürce tasarlayan SAND ağının metaverse’ünde gerçekleştiriyor. Sandbox, kripto dünyasında en önemli metaverse örneklerinden biri olma yolunda ilerliyor. Metaverse alanının ilgi odağı olması birçok projenin oluşmasına yol açtı. Bunlardan en önemlileri Sandbox, Decentraland, Axie Infinity, Enjin olmuştur. Ancak önümüzdeki dönemde bu projeler ne kadar ileri gidebilecek hep birlikte göreceğiz.

SAND, bu yazının kaleme alındığı sırada 6.7 milyar doları aşan piyasa değeri ile 7.40 doların üzerinde fiyattan alım satım işlemi görüyor. Bu devasa piyasa değeri Sandbox‘ı CoinGecko’daki en büyük kripto para birimleri sıralamasında 35.’liğe yerleştirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar