X


The Graph (GRT) Ekim Ayında Fiyatı Katladı! Kasım Beklentileri Neler?

The Graph (GRT) yatırımcılarını önümüzdeki günlerde ne bekliyor?
22:35
26 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bu ayın yıldızlarından biri The Graph (GRT) oldu. Fiyat 0,63 dolar bölgesinden neredeyse %100 yaparak 1,19 dolara kadar çıktı. Peki Ekim ayında bu denli iyi performans gösteren GRT, Kasım ve Aralık ayında nasıl bir performans gösterebilir. Yatırımcıları hangi senaryolar bekliyor?

The Graph (GRT) Fiyat Tahmini

Fiyatın mevcut konumu yükselişin devamı için uygun görülüyor. Kısa vadede 1,65 dolar beklentisi çok da iyimser olmayacaktır. Fiyatın bu bölgede karşısında duran ciddi bir direnç bulunmuyor. GRT, alçalan bir direnç çizgisinden çıktığı 1 Ekim’den bu yana yukarı doğru hareket ediyor. Bu, tüm Eylül’ü kapsayan düşüşün sona erdiğine işaret ediyordu.

RSI ve MACD fiyatın yukarı yönlü hareketini destekliyor. Bir momentum göstergesi olan RSI, yukarıda bahsedilen kırılmadan bu yana artıyor. Ekim 23 tarihinde 70’in üzerine çıkan RSI aşırı alış baskısını teyit ediyor. Altcoin rallilerinin önemli kısmı RSI 70 bölgesinin üzerinde yaşanıyor, buna göre The Graph (GRT) için kısa vadede yükseliş beklentileri arttı. Kısa ve uzun vadeli hareketli ortalamanın (MA) oluşturduğu MACD pozitif ve artıyor. Bu, kısa vadeli eğilimin uzun vadeli olandan daha hızlı olduğu anlamına gelir.

The Graph (GRT) Dikkat Edilecek Seviyeler Neler?

Eylül ayının zirvesi olan 1,05 dolar nihayet aşıldı. Bu bölgenin önümüzdeki günlerde yakından takip edilmesi gerekir. Stop noktası olarak da dikkate alınabilir. Bir sonraki hedef ise 1,65 dolar olacaktır, bu noktaya kadar fiyatın ciddi bir dirençle karşılaşması beklenmiyor. Kripto para analistlerinden @Incomesharks fiyatın 1,65 dolar hedefine hızla koştuğunu teyit ediyor.

The Graph (GRT), Bitcoin karşısında USDT’de olduğu kadar başarılı değil. Ancak Bitcoin (BTC) bazında da yeni bir harekete hazır gibi görünüyor. İlk olarak, GRT uzun vadeli alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. İkincisi, başlangıçta altından saptıktan sonra 1500 satoshi yatay alanını geri aldı (kırmızı daire). Bu, genellikle yukarı yönlü hareketlerden önce gelen bir yükseliş gelişimidir.

Ayrıca BTC bazlı olarak da RSI, 50’nin üzerine çıktı. Yükselişin devam etmesi halinde fiyatın 2250 satoshi bölgesine kadar yürümesi beklenebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar