X


Son Dakika: Elon Musk, Saatler Kalan Etkinlik İçin Açıklama Yaptı!

Etkinliğe saatler kala Elon Musk, The Bitcoin Word için paylaşım yaptı
22:54
19 Temmuz 2021

Çarşamba günü Türkiye saatiyle 21:00’da başlayacak etkinlik için saatler kaldı. Kripto para topluluğunun dakikalar saydığı etkinlikle ilgili Elon Musk bir son dakika paylaşımı yaptı. Bu etkinlik büyük düşüşün durması ve yükselişin başlaması için büyük bir fırsat olabilir.

The Bitcoin Word

Temmuz 21’de yapılacak etkinliğin duyurusu geçtiğimiz ay yapılmıştı. Elon Musk’ın katılacağı ise bugün resmen duyuruldu. The Bitcoin Word etkinliğinin internet sitesinde Elon Musk baş sırada gösteriliyor. Biraz önce Elon Musk tarafından yapılan paylaşım da bunu doğruladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Elon Musk konuyla ilgili paylaşılan bir Tweet’e yanıt vererek program sırasında “The Final Countdown by Europe” isimli şarkıyı söyleyeceklerini açıkladı. Elbette Musk bu tarz eğlenceli paylaşımlar yapmayı seviyor.

Bu paylaşıma yanıt olarak Jack Dorsey “fazla peruğun var mı?” dedi. Elon Musk ise “tonlarca” diyerek cevap verdi. Jack ve Elon arasındaki sıcak diyalog etkinliğinde eğlenceli geçebileceğini gösteriyor.

SNL Şova benzer bir facia olmadığı sürece bu etkinliğin Bitcoin fiyatına olumlu etki etmesi bekleniyor.

The Final Countdown by Europe Sözleri

Elon Musk tarafından paylaşılan şarkının sözleri ise tam olarak şöyle;

“Birlikte gidiyoruz, ama yine de veda. Ve belki geri geleceğiz Dünya’ya, kim söyleyebilir? Sanırım suçlanacak kimse yok. Yerden ayrılıyoruz (yerden ayrılıyoruz) Her şey eskisi gibi olacak mı? Bu en sonuncu geri sayım. Nihai geri sayım”

Buradaki geri sayım konusu önemli, Bitcoin Magazine bu noktaya değindi ve Elon Musk’a “Geri sayımın sonunda ne olur?” dedi.

Şarkı sözlerini detaylı şekilde incelerseniz SpaceX CEO’su Elon Musk’ın uzay tutkusuna da değindiğini görebilirsiniz. Elon sosyal medyayı “ürün yerleştirme” konusunda harika kullanıyor. Uzay şirketinin de dolaylı yoldan bu şekilde reklamını yapıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • semih yıldız
    1 hafta önce

    Bitcoin hakkında iki zıt fikrin çarpışmasını heyecan ile bekliyorum. İlginç bir etkinlik olacak. Bütün birikimini Paritexte btc olarak tutan biri olarak safım belli 🙂

    4