Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Geri Dönüş İçin Hazırlanıyor, Everlodge’un Öngörülen Büyümesiyle Eşleşecekler mi?

16:00
5 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Solana, NFT’ler için ikinci en büyük blockchain haline geldi ve Cardano, fiyat direnci devam ederken NFT pazarına meydan okuyor. Everlodge, blockchain teknolojisini mülk sahipliği ile birleştiren öncü bir iş modeliyle emlak piyasasını yeniden tanımlıyor.

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Solana’nın NFT Satışlarında Artış

Solana ağı, sadece bir gün içinde NFT satış hacminde yaklaşık 2 milyon dolarlık bir artışa tanık olarak NFT alanında güçlü bir geri dönüş yapıyor. Bu yeniden canlanma, Solana’yı Ethereum‘un hemen ardından NFT’ler için ikinci en büyük blockchain konumuna geri getirdi.

Geçtiğimiz hafta işlem hacimleri yaklaşık 10 milyon dolara ulaştı. Ancak, bu olumlu gelişmelere rağmen, Solana’nın fiyat hareketi farklı bir hikaye anlatıyor ve yalnızca geçtiğimiz hafta %16’nın üzerinde cesaret kırıcı bir düşüş yaşadı.

Bu tutarsızlık çok önemli bir soruyu gündeme getiriyor: Piyasa Solana’daki bu gelişmeleri çoktan fiyatlandırdı mı, yoksa son fiyat düşüşü yatırımcıları potansiyel ve olası bir toparlanma fırsatı için geri getirebilir mi?

Bu yazının yazıldığı sırada, Solana ana destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor.

Cardano’nun NFT Hedefleri

Cardano kısa süre önce NFT’leri destekleme ve daha düşük ücretler, daha hızlı işlemler ve daha iyi güvenlik vaadiyle NFT pazarına meydan okuma planlarını açıkladı. Platformun akıllı sözleşme altyapısı, NFT sektörü için daha ölçeklenebilir, güvenli ve sürdürülebilir bir blockchain ortamı sağlamayı amaçlıyor.

Kısa süre önce başlatılan Alonzo testnet, Cardano’nun ağına akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar sunuyor. Şu anda 90 milyar doları aşan piyasa değeri ile Cardano, üçüncü en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Tüm bunlar Cardano’nun fiyatı için bir yükseliş tablosu çiziyor ve Cardano bu gelişmelerle ilgili vaatlerini yerine getirebilirse, Cardano yatırımcıları 2023’te yeşili görebilir.

Everlodge – Ömürde Bir Kez Görülebilecek Bir Ralliye Başlıyor

Everlodge, çığır açan konsepti ve etkileyici büyüme potansiyeli nedeniyle hayatta bir kez yaşanacak bir ralliye hazırlanıyor. Everlodge, benzersiz iş modeli ve değer önerisiyle bilgili yatırımcıların aradığı her şeyi sunuyor.

Everlodge, tatil ve lüks evlerin kısmi mülkiyetine izin veren dünyanın ilk pazarı olacak. Bu, herkesin 100 $ gibi düşük bir fiyattan başlayarak milyonlarca dolarlık bir tatil evinin bir kısmına sahip olmasını sağlıyor. Everlodge ayrıca, geliştiricilerin yeni projeler için sermaye toplamalarına yönelik bir launchpad planlarını da açıkladı. Ayrıca, kısmi NFT’ler, kullanıcıların bunları kredilere karşı teminat olarak kullanmalarına olanak tanıyacak.

Everlodge, yaklaşan yenilikçi pazaryeri aracılığıyla gerçek dünya mülklerine yatırım yaparak mülk destekli NFT’ler ve hibrit bir ortak mülkiyet modeli sunarak emlak sektöründeki zorlukları çözmeyi amaçlıyor.

Ön satış şu anda beta aşamasındadır ve yerel token ELDG 0,012 $ karşılığında satın alınabilir. Everlodge tokeninin yalnızca ön satış sırasında %280’lik bir artış yaşaması ve tam lansmanı sırasında tahmini 50 kat artış göstereceği tahmin ediliyor. Dünya çapında emlak sektöründeki talep göz önüne alındığında, Everlodge için gökyüzü sınırdır.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar