X

ShibaSwap’ta Kilitli Toplam Değer 1.5 Milyar Doları Aştı! Shiba Inu Coin Özel Haberi

SHIB, etkileyici performansına devam ederek önemli fiyat seviyelerinde işlem görüyor.
17:55
12 Temmuz 2021

Dogecoin katili Shiba Inu, kendi merkezsiz borsası ShibaSwap’ın geçtiğimiz hafta piyasaya sürülmesinin ardından popülaritesini artırdı. SHIB, etkileyici performansına devam ederek önemli fiyat seviyelerinde işlem görüyor.

ShibaSwap’taki Kilitli Toplam Değer Önemli Miktarlara Ulaştı

Büyük bir kitleden destek alan ShibaSwap, lansmanının ardından 24 saatlik kısa bir süre içerisinde kilitlenmiş toplam değer’de (TVL) 1 milyar doların üzerine ulaştı. Bununla birlikte son 48 saatte bu miktar 1.5 milyar doları aştı. TVL’nin 1.5 milyar doların seviyelerinde olması Shiba Inu ve DEX’in arkasındaki geliştirici ekibi için önemli miktarda likidite ve fon sağlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ShibaSwap, staking hizmeti ve likiditeyi artırmak adına çeşitli ödül stratejisiyle daha fazla kullanıcıyı platforma dahil etme girişimlerinde bulunuyor. Bununla birlikte Shibaswap platformunda ETH/USDT, LEASH/BONE ve SHIB/BONE dahil olmak üzere birçok işlem paritesi kullanıcılara sunuluyor.

Dogecoin İlgisi Azalıyor Mu?

Kopya proje olarak piyasaya sürülen Shiba Inu, yakaladığı popülarite ve geliştirici politikasıyla Dogecoin’e rakip olarak görülüyor. Milyarder iş insanı Elon Musk’ın tweet’leri bile artık eskisi kadar Dogecoin fiyatlarını dalgalandırmıyor. Dogecoin ateşinin soğuması ve kitlenin sıcak para arayışı bağlamında Shiba Inu ivme yakaladı. Potansiyel olarak Dogecoin’e rakip olarak görülen bu proje, gerçekleştirdiği adımlar ve projesiyle meme coin kültürünün en değerli parçası olabilir. Shiba’nın gerçekleştirdiği adımları biraz daha açacak olursak, meme coin mentalistesine sahip kripto paralar yalnızca hype’tan beslenir ve bir yol haritası çizmez. Buna göre Shiba Inu, henüz çok yeni olmasına rağmen Shiba Swap hedefini gerçekleştirdi.

SHIB Fiyatında Önemli Seviyeler

SHIB/USDT, 4 saatlik grafik verilerine göre 200 SMA ve Momentum göstergesi dışındaki hareketli ortalamaların neredeyse tamamında düşüş eğilimi sergiliyor. Ancak MACD göstergesi, alıcılar arasında ilginin arttığını onaylıyor. Shiba Inu fiyatı 0.0000082 dolarlık pivot noktasının altında işlem görüyor. An itibarıyla satıcıların baskısı SHIB piyasasını domine etmiş durumda.

SHIB’ın rotayı yukarı çevirmesi halinde popüler kripto paranın fiyatı 0.0000089 dolarlık direnç noktasını aşma girişimlerinde bulunabilir. Bunun yanı sıra düşüş trendinin devamında SHIB fiyatı 0.0000071 dolar desteğine gerileyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Fikret
  5 ay önce

  Çok zor 100 sent olursa cokkkk buyukkkk başarı

  11
 • Orhan
  5 ay önce

  Merhaba shiba tahminen nezaman 1 dolar fiyatlarına cikarmi

  9
  • Fatih Çetin
   Fatih Çetin
   5 ay önce

   Merhaba,

   Böyle bir ihtimal mevcut şartlarda mümkün görünmüyor, bu konuyla ilgili detaylı bir haber paylaşıldı. İncelemenizde fayda var.

   9