X

Shiba Inu Hız Kesmiyor! Popüler Şaka Para Birimi İlk 20 Kripto Para Birimi Arasına Girdi

Shiba Inu ralliye devam ederken tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Ayrıca popüler şaka para birimi son rallinin ardından ilk 20'ye girmeyi başardı.
11:28
6 Ekim 2021
Shiba Inu Hız Kesmiyor! Şaka Para Birimi İlk 20 Kripto Para Arasına Girdi
Okuma Süresi: 2 Dakika

Şaka kripto para birimleri son günlerde güzel performans sergilemeye devam ediyor. Popüler şaka para birimi Shiba Inu, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, piyasa değeri ile en büyük 20 kripto para birimi listesine bir kez daha girdi.

Shiba Inu Bir Kez Daha İlk 20’ye Girdi

Popüler şaka kripto para birimlerinden olan Shiba Inu (SHIB), son günlerde inanılmaz bir performans sergilemeye devam ediyor. CoinMarketCap verilerine göre SHIB, yaşanan son artışla birlikte 10 milyar dolar piyasa hacmine ulaştı ve en büyük kripto para birimleri arasında ilk 20’ye girmeyi başardı. Öyle ki Shiba Inu bu hacim atışı ile Bitcoin’in en büyük hard forku olan Bitcoin Cash’i yetişmiş durumda.

Meme (şaka) kripto para birimi, yalnızca son üç gün içinde neredeyse yüzde 216 artış kaydetti ve kripto para piyasasının geri kalanından çok daha iyi performans gösterdi. Öyle ki SHIB‘nin geçen haftaki %216’lık artışı, bu dönemde her ikisi de %20’den fazla artan en büyük iki kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum’un performansını gölgede bıraktı.

Shiba Inu Bitcoin’i Geride Bıraktı

Öte yandan Shiba Inu kısa süre önce Amerika’nın önde gelen borsası Coinbase‘de işlem hacmi açısından Bitcoin‘i geride bıraktı.

Shiba Inu‘daki bu ani yükselişe neyin neden olduğu kesin olarak bilinmese de, bazıları Tesla CEO’su Elon Musk tarafından yakın zamanda Shiba Inu köpeğinin başka bir fotoğrafını yayınlamasının ardından yeni bir artışın körüklenmiş olabileceğini düşünüyor.

Ayrıca en büyük şaka para birimi olan Dogecoin‘de güzel performans göstermeye devam ediyor. Bugün erken saatlerde AMC CEO’su Adam Aron, sinema zincirinin hediye kartlarını satın alanlar için bir Dogecoin ödeme seçeneği ekleyeceği yönünde yeni bir duyuru yaptı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar