Reklam

Shiba İçin Ünlü Analiz Firmasından Dikkat Çeken Açıklamalar Geldi!

Shiba Inu için ünlü bir analiz firması bazı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara Shiba'nın potansiyel geleceği de belirtildi.
00:20
6 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu, şu anda gerçekleşmekte olan büyük pazar düşüşünü takip etmeye devam etti. Açıkçası, düşüş tüm kazancını da geçersiz kılamadı. Ancak ağ, geçtiğimiz gün yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Bu konu üzerine ünlü bir analiz firması açıklamalarda bulunarak yatırımcılara oluşabilecek senaryolar üzerine bilgiler verdi.

Firmadan Açıklama Geldi

Ünlü bir analiz firması tarafından yapılan açıklamaya göre Shiba Inu son fiyat hareketiyle yatırımcıların kafalarını karıştırmaya devam ediyor. CoinMarketCap‘e göre SHIB, yazım sırasında 0,0000010 dolardan işlem görüyordu. Bu rakam, hafta boyunca %15’ten fazla yükseliş anlamına geliyordu ve 0.000088 dolarlık ATH’sinden yaklaşık %90 aşağıda olduğu anlamına geliyordu.

Kripto para, diğerleri buna karşı çıkmaya devam ederken, sözde Shiba ordusunun sonsuz desteğini arkasına alarak görüşleri görmezden gelmeye devam ediyor. Zincir içi ölçümler, kripto kışında hayatta kalmak için mücadele eden SHIB için “acı” eşiklerine işaret ediyor.

Firmaya göre, Shiba Inu sahiplerinin sadece %22’si şu anda kârda. Sahiplerin %74’ü zarardayken, %4’ü ne kayıp ne de kâr ettiklerini belirtiyorlar.

Ayrıca SHIB, en büyük 100 Ethereum balinası arasında en büyük holding (USD cinsinden) olarak kendisine yer bulmuş durumda. Aslında, yatırımcılar için büyük ölçüde Shiba Inu, 400 trilyon tokenin yakılmasını tamamladı. Bununla birlikte, piyasa oynaklığı nedeniyle tokenin yakılmasının fiyat üzerinde minimum etkisi oldu.

Zincir Üstü Veri İncelemesi

Öte yandan yine firmanın görüşüne göre metrikler Shiba’nın ezici bir performansını anlatmaya devam ediyor. Düşünülünce, Shiba Inu’nun sosyal medya kanallarındaki performansını izleyen sosyal hakimiyet metriği etkileyici bir rakam yayınlamadı.

Aslında, bu metriğin performansı geçtiğimiz hafta boyunca art arda gelen aşırı yükseliş ve düşüşlerle istikrarsızdı. Ancak, yazım zamanında, kademeli bir iyileşme gözle görülüyordu.

4 Temmuz’un son 24 saatinde %0,5’in üzerinde düşüş oldu. Yine firmanın yaptığı açıklamaya göre daha geniş pazar iyileşmesi gerçekleşmedikçe, yatırımcılar Shiba Inu’nun herhangi bir momentum değişikliği kaydetmesini beklememeli.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar