X

Popüler Kripto Stratejisti Bu 3 Altcoin’i İşaret Etti! 100x Bekliyor

Popüler bir kripto para stratejisti, bu 3 altcoin'de büyük artış yaşanacağını tahmin ediyor.
14:05
24 Ekim 2021
Popüler Kripto Stratejisti Bu 3 Altcoin'i İşaret Etti! 100x Bekliyor

Yaygın olarak takip edilen kripto kanalı K Crypto, parabolik büyümeye sahip 3 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı. K Crypto’ya göre bu 3 altcoin 100x yapma potansiyeline sahip.

LayerZero

LayerZero yeni başlatılan bir kripto para projesidir. Bu, üzerine çeşitli zincirler arası uygulamalar kümesinin oluşturulabileceği güçlü, düşük seviyeli bir iletişim ilkeli sağlayan ilk güvenilir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Kripto kanalına göre, bu başlangıç, Multicoin Capital ve Binance Labs tarafından yönetilen 6 milyon dolarlık A Serisi finansmanla gizlice ortaya çıktı. Ayrıca projenin Sino Global Capital, Defiance, Delphi Digital, Robot Ventures, Spartan, Hypersphere Ventures, Protocol Ventures ve Gen Block Capital tarafından desteklenmesi de dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

 

LayerZero şu anda denetim altında ve bu yılın dördüncü çeyreğinin başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Mor (GRO)

Mor (GRO), teminat veren merkezi olmayan bir stabilcoindir. K Crypto’nun dediği gibi, MOR, trader’ların düşük, sabit borçlanma oranlarını korurken hem getirisi hem de getirisi olmayan pozisyonları ödünç alırken ve bunlardan yararlanırken kazanmalarına izin veriyor.

Ayrıca, MOR, dolara yumuşak bir şekilde sabitlenmiş, aşırı teminatlandırılmış bir stabilcoindir. Ağırlıklı olarak getiri sağlayan teminatları desteklemeye odaklanmanın temel farkıyla DAI’nin teminatlandırma mekanizmalarına benzer.

GRO, ekosistemin yönetim token’ıdır. MOR‘un sistem fazlası, GRO’yu geri alır ve yakar. İçeriğin kaleme alındığı sırada GRO, 29 milyon piyasa değeri ile 68,5 dolardan işlem görüyor.

Secret Finance (SEFI)

Listenin son sırasında ise kripto kanalı Secret Network’te likidite yaratmak ve SNIP-20 tokenleri ticareti yapmak için bir protokol olan Secret Finance’a (SEFI) yer verdi. Gizli sözleşmelerden yararlanan Secret Finance, kullanıcıları kötü niyetli ön çalışma ve gizlilik tehditlerine karşı korur, zincirler arası likiditeye erişim sağlar ve Ethereum’a göre ücretleri azaltır.

SEFI, Secret Finance ve Secret DeFi ekosistemi için yönetim token’ıdır. Trader’lar, SecretFinance kullanıcılarının ilk önden çalışan, gizliliğe öncelik veren açık finansal sistemin geleceğini şekillendirmeye katılmak için SEFI kazanabileceğini söylüyor.

SEFI, ekosistemin yönetim token’ıdır. İçeriğin kaleme alındığı sırada SEFI, 30 milyon piyasa değeri ile 0.09 dolardan işlem görmeye devam ediyor..

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Uygar
    1 ay önce

    Ne kadar coin var ise hepsine aynı başlık ayni yazı azıcık araştırmacı olunda sağlıklı bilgi yazın sonra y.t.d deyip durmayın 🙂

    7