X


Popüler Kripto Para Borsası Coinbase, Bu 7 Altcoin’i Listeliyor! Fiyatlar Fırladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, 5 yeni altcoin'i listeleyeceğini duyurdu. Duyurunun ardından fiyatlarda büyük artış yaşandı.
11:15
7 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Coinbase, Bu 7 Altcoin'i Listeliyor! Fiyatlar Fırladı

Popüler kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz gün yayınladığı duyuru ile platformunda 7 yeni altcoin’i ekleyeceğini duyurdu. Coinbase’in duyurusu ile birlikte altcoin‘lerin fiyatı uçuşa geçti. İşte detaylar…

Coinbase 5 Yeni Altcoin’i Listeliyor

Amerika’nın en büyük kripto para borsası olan Coinbase, geçtiğimiz gün resmi blog sayfasında bir duyuru yayınladı. Coinbase yayınladığı bu duyuru ile birlikte 7 yeni altcoin‘i platformunda listeleyeceğini kullanıcılarına bildirdi.

Popüler kripto para borsası 7 Aralık tarihinde Türkiye saatiyle 19.00’da COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER‘ı platformunda listeleyeceğini ve işlemleri başlatacağını bildirdi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Coinbase tarafından yapılan duyurunun bir kısmı şu şekilde;

“6 Aralık Pazartesi gününden itibaren, alım satım öncesinde COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER’ı Coinbase Pro hesabınıza aktarabilirsiniz. COVAL, IDEX, MCO2, POLS, FOX, SPELL ve SUPER desteği, burada her varlık sayfasında belirtildiği gibi belirli istisnalar dışında genel olarak Coinbase’in desteklenen yetki alanlarında sunulacaktır. Likidite koşullarının karşılanması durumunda, işlemler 7 Aralık Salı günü Pasifik Saati (PT) ile 9AM’da veya sonrasında başlayacak. Lütfen Coinbase’in şu anda bu varlıkların yalnızca ERC-20 sürümünü desteklediğini unutmayın.”

Altcoin’lerin Fiyatında Patlama Yaşandı

Popüler kripto para borsası Coinbase’in bu duyurusunun ardından altcoin‘lerin fiyatlarında büyük arışlar yaşandı.

Öyle ki Circuits of Value (COVAL) fiyatında %700’e varan bir artış kaydedildi ancak fiyat daha sonra bir miktar geri çekildi. COVAL şu anda %315’lik artışla 0.074 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Bir diğer kripto para birimine baktığımızda Moss Carbon Credit (MCO2), COVAL’ın ardından en çok artış yaşayan bir diğer kripto para birimi oldu. MCO2 yaklaşık %100’lük bir artışla 18.60 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Öte yandan Spell Token (SPELL), %82’lik artışla 0.017 dolardan işlem görürken, IDEX (IDEX) %72’lik bir artışla 0.46 dolardan, Polkastarter (POLS) %49’luk bir artışla 4.52 dolardan, SuperFarm (SUPER) %44’lük bir artışla 1.69 dolardan ve son olarak Shapeshift FOX Token (FOX) %18’lik artışla 0.93 dolardan  işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar