X


Popüler Analiste Göre Bu 2 NFT Projesini Takip Etmekte Fayda Var!

Kripto ekosisteminin popüler YouTube kanallarından olan Bitboy Crypto kendi radarındaki iki NFT projesini takipçileri ile paylaştı.
14:50
18 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para ekosistemini yakından takip edenler NFT’lerin son dönemlerin en popüler alanlardan biri olduğu konusunda hemfikir olacaktır. Dolayısıyla analistler de son zamanlarda NFT projelerine odaklanmış durumda. Kripto ekosisteminin popüler YouTube kanallarından biri olan Bitboy Crypto da kendi radarındaki iki NFT projesini takipçileri ile paylaştı.

Dual World Fusion

Anaist yaptığı açıklamalarda Dual World Fusion’ı, her Fusion, fiziksel gayrimenkulde eşit mülkiyeti temsil ettiğinden, sıfıra gidemeyecek ilk NFT projesi olarak tanıttı.Bitboy konuyla ilgili açıklamalarında, “Dual World Fusion, şimdiye kadarki en benzersiz NFT projelerinden biridir. Gayrimenkul, İngiltere’nin Manchester Şehir Merkezi’nde lüks bir dairedir. Kurucu ise anonim değil ve gerçek dünya işleri ve halka açık şirketlerle ilişkileri var.” sözlerini kullandı.

Kripto analisti, Fusions’ın şu anda kurucuya ait olan 500 bin dolarlık piyasa değeri olan Manchester, İngiltere’de şehir merkezindeki lüks bir dairenin hemen eşit mülkiyetine sahip olacağını açıklıyor. Bu mülk değer kazanmaya ve topluluk cüzdanı için kira geliri kazanmaya devam edecek. Ayrıca basımdan sonra metaverse arazisinin satın alınması ve metaverse lüks mağazasının ve dijital moda hattının geliştirilmesi başlayacak.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre mint için 1400 Fusion NFT mevcut ve basım fiyatı 0.25 ETH.

Pluto Alliance

Pluto Alliance, piyasaya çıktığında hemen tükenen ve NFT’lerde mini ayı piyasasına rağmen güçlü bir taban fiyatını koruyan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur.

Bitboy, bir Pluto Alliance avatarına sahip olmanın BiTToken airdrop’ları, Pluto Alliance oyunlarına erken erişim, staking bonusları ve CoinLeague’de gelir paylaşımı, özel ayrıcalıklar ve erişim dahil olmak üzere birçok yardımcı programa açılan bir kapı olduğunu ifade ediyor.

Bitboy konuyla ilgili açıklamalarında, “Bir fantezi altcoin yatırım oyunu olan Coinleague, şimdi belirli uzaylı ırklarının sahiplerine %5 devir payı getirmek için Pluto Alliance ile ortaklık kurdu. Coinleague ekipleri, NFT sahiplerine oyunda bir devir payı vermek için Matic ağında NFT’ler üretiyor. Kara delik, Pluto ve Merkür uzaylıları bu NFT’leri ücretsiz olarak alacaklar. Diğerleri, kendi NFT’lerini basarak devir payına katılabilir.” açıklamasını yapıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar