Popüler Analist Michael van de Poppe, Alım Fırsatı Veren 3 Altcoini Açıkladı

Özet

  • Poppe, yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı.
22:28
30 Mayıs 2021

Türkiye’den de ciddi bir takipçi kitlesine sahip olan ünlü analist Michael van de Poppe, yaşanan sert düşüşe karşı bazı altcoinlerin hareketlenebileceğine dair olan inancını yitirmiyor. Poppe, bu konuda özellikle ölçeklenebilirlik odaklı bazı altcoinlere dikkat çekerek bunların rekor kırabileceğini düşündüğünü belirtti.

Poppe’nin İlk Hedefi: SKL

Twitter’ın popüler analist, piyasaya oldukça yakın zamanda giriş yapan Skale (SKL) ile başlangıç yaptı. Analist, Layer 2 odaklı SKALE’in şu an inanılmaz bir risk/kazanç oranı sunduğunu belirterek BTC/SKL paritelerine dikkat çekti. Analist, SKL için 79 SATS seviyesinin önemli bir giriş noktası olduğunu belirterek buradan sonra long pozisyon açmayı düşündüğünü de ifade etti.

FOMO’ya kapılmayanların dikkatli ilerleyerek SKL’deki kritik noktaları değerlendirebileceğini belirten analist, net bir oran vermese de “devasa fırsat” diyerek beklentisinin bir hayli yüksek olduğunu açıkladı. ConsenSys tarafından desteklenen SKL, gerçekten de son dönemin popüler projelerinden birisi.

MATIC, Rekoru Sürdürebilir

Analist ikinci olarak ise yine benzer bir yapıya sahip olan Polygon’u (MATIC) ön plana çıkardı. MATIC son dönemde yükseliş rekorları kırarak top 20 içerisine girdi. Analist ise bunun yeterli olmadığını düşünüyor. Son 5 ay içerisinde %11.200 yükselen MATIC, analiste göre çok daha yüksek seviyelere gelebilir. Mark Cuban’ın da yatırım yaptığı MATIC için analistin verdiği giriş noktası ise MATIC/BTC bazında 45 SATS seviyesi.

MATIC fiyatı tüm zamanların rekorunu kırsa da analiste göre son düşüş ile beraber yeniden alım fırsatı seviyesine geriledi.

KAVA, Yükseliş Aralığına Geldi

Poppe’nin listesindeki son altcoin ise Kava (KAVA) oldu. Poppe, KAVA/BTC paritesi için 8 SATS seviyesinin önemli olduğunu ifade ederek, 100 ve 200 günlük hareketli ortalamalara göre rallinin başlamak üzere olduğunu düşünüyor.

Poppe, yayınladığı son videosunda KAVA’nın şu an içinde bulunduğu grafiği daha önce DIA ve SWIPE’ın yaşadığını belirtti. İki kripto paranın da bunun devamında rekor kırdığını ifade eden tecrübeli isim, yine benzer bir senaryonun oluşmasını bekliyor.

Bitcoin fiyatının bir süre için konsolidasyon yaşamaya devam edeceğini de belirten analist, bunun sözde altcoinler için fırsat olduğunun altını çizdi.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar