Reklam

Popüler Analist Ayı Piyasasının Sonunda Patlayacak Altcoin’leri Paylaştı!

 Kripto para piyasasında ''Cheeky Crypto'' olarak bilinen analist, boğa koşusu yeniden başladığında yeni zirvelere ulaşabilecek 5 altcoin projesini açıkladı.
12:30
28 Haziran 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Kripto para piyasasında ”Cheeky Crypto” olarak bilinen analist, boğa koşusu yeniden başladığında yeni zirvelere ulaşabilecek 5 altcoin projesini açıkladı.

Uniswap ve Aave, Gelecek Vaat Ediyor

Bitcoin (BTC), 20.000 dolar seviyesinde tutunmaya çalışırken, bazı altcoin’ler ani fiyat artışları ile sürprizler yapıyor. Analiste göre, ayı piyasası esnasında güncellemelerine ve projelerine devam eden altcoin’ler kripto kışı sona erdiğinde yeniden ivme kazanacak. Analistin listesindeki ilk altcoin Uniswap (UNI). Uniswap, bir kripto paradan ziyade, aslında bir kripto para borsası olarak nitelendirilebilir. Fakat, merkezi borsaların aksine Uniswap, merkeziyetsiz bir yapıda. Unsiwap‘ın geliştiricisi Uniswap Labs, Web3 projelerine yatırım yapmak için yeni bir girişim başlattı. Şirket tarafından yapılan önemli duyuruda, “Uniswap Labs Ventures’ın” projelere yönelik araştırmalar yapacağı ve yatırımların organize edilmesini sağlayacağı belirtildi. Uniswap, şimdiye kadar MakerDAO, Aave ve Compound gibi birçok merkeziyetsiz finans projesine yatırım yaptı. Sektörün geleceği olarak adlandırılan web3 projelerine yapılan yatırım büyük önem teşkil ediyor. Analiste göre, UNI başarılı hamleleri ile umut vaat ediyor. Altcoin, an itibariyle 5.41 dolardan işlem görüyor.

 Analistin listesindeki ikinci altcoin Aave (AAVE).  Uniswap’tan farklı olarak Aave, Ethereum dışındaki blok zincirleri üzerinde çalışıyor. Analiste göre, Aave protokolü, 2022’de ağını daha da ölçeklendirmeyi hedefliyor. Bu özellik, Aave’nin kullanıcı tabanını daha da güçlü hale getirdi. Bu hamle ayrıca,  protokoldeki zincir üstü etkinliğe de ivme kazandırdı.  Aave ​​ekibi ayrıca zincirler arası bir köprü başlattı.  Analiste göre, altcoin projesi bu girişimleri ile bir adım önde. Aave ayrıca, Aave İyileştirme Önerisi (AIP) 16’nın yeterli çoğunluğa ulaşmasının ardından likidite madenciliği programına başlamıştı. Aave‘nin kurucu ortağı Stani Kulechov, eklenen teşvikler protokolün TVL’sini önemli ölçüde artırma potansiyeline sahip olduğunu açıklamıştı. Analiste göre, AAVE ayı piyasasında ayakta kalacak ender projelerden bir tanesi. Altcoin, an itibariyle 63.87 dolardan işlem görüyor.

Sektörün Geleceği: DAO Tabanlı Projeler

Analistin listesindeki diğer 3 altcoin, SingularityDAO, Metis DAO ve Illuvium. Analiste göre DAO tabanlı altcoin projeleri yakın gelecekte sektörde daha da büyük başarılara imza atacak. DAO’ları, topluluk tarafından yönetilen ve merkezi bir otoriteye sahip olmayan oluşumlar olarak tanımlayabiliriz. SingularityDAO, kripto para ekonomisine erişimi daha da basit hale getirmek için tasarlanmış gerçek bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşu olarak tanımlanabilir. Altcoin, an itibariyle 0.5167 dolardan işlem görüyor.

MetisDAO ise, ”eksiksiz bir yönetim ve topluluk araçları paketine erişim sağlarken ve Web 3.0 devrimini hayata geçiren mevcut DAO altyapısından yararlanma misyonunu üstlenen bir Layer2 DAO protokolü” olarak tanımlaanbilir. Altcoin, an itibariyle 19.41 dolardan işlem görüyor. Illuvium, ise kripto ekossitemini kasıp kavuran en son blockchain oyunlarından biri olarak gündeme oturmayı başardı. Altcoin, an itibariyle 173.55 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar