Popüler Altcoin’den 2 Önemli Kilometre Taşı!

Yakın zamanda önce yapılan analizler, popüler altcoin'lerden XRP'nin bu hafta bazı önemli kilometre taşlarına ulaştığını ve diğer altcoin'lerin önünde olduğunu gösteriyor.
12:16
23 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Analitik şirketi Santiment, büyük miktarda hareketsiz XRP token’ının hareket ettirildiğine dair bildirimde bulundu. Öte yandan balina takipçi platformu Whale Alert, son iki günde yaklaşık 375 milyon XRP’nin transfer edildiğini bildirdi.

Uyuyan XRP’ler Uyandı

Santiment, yakın tarihli bir tweet’inde, geçen hafta Ripple‘ın ihraç ettiği yedinci en büyük kripto para XRP’nin birkaç büyük dönüm noktasına ulaştığını bildirdi.  Analitik şirketinin XRP için işaret ettiği ilk kilometre taşına XRP’lerini taşımaya başlayan birkaç birincil aktif cüzdanla ulaşıldı.

Bunun yanı sıra Santiment, altcoin’de ikinci kilometre taşına birkaç büyük atıl XRP cüzdanınından kripto paraların hareket ettirilmeye başlanmasıyla ulaşıldığını bildirirken, bu hareketliliği gösteren bir grafik paylaştı. Santiment ekibi, bu söz konusu cüzdanların ve XRP’lerin yakından takip edilmesi gerektiğini belirtti.

Milyonlarca XRP Hareket Halinde

Blockchain’lerdeki büyük hareketlilikleri takip eden Whale Alert platformuna göre, son 48 saat içinde toplam 374.5 milyon XRP transfer edildi. Transferlerden en büyüğü tek seferde 155 milyon XRP’nin hareket ettirilmesi oldu.

375 milyon XRP’lik transfer serisinde 63 milyon 501 bin 812 XRP kripto para borsası FTX’ten BitGo’ya aktarıldı. Bitstamp’tan da 46 milyon 75 bin 670 XRP yine BitGo’ya taşındı. Geçen yıl Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’inin satın aldığı BitGo, Ripple Labs dahil olmak üzere çeşitli şirketlere ve finans kuruluşuna kripto para saklama hizmeti sunuyor. Ayrıca, ABD merkezli dev kripto para borsası Bittrex’den 60 milyon ve 50 milyon XRP, Bitstamp’a ve Bitso’ya transfer edildi. Son olarak 150 milyon XRP, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’den Bittrex’e aktarıldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar