reklamı kapat

Pompliano Ve Schiff CNBC’de Buluşacak

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden sohbet eden iki ünlü isim bu sefer TV’de karşı karşıya gelecek. 
19:00
11 Temmuz 2019
  • İlayda Pekerİlayda Peker

Cointelegraph’ın haberine göre, Anthony Pompliano 10 Temmuz’da resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla altın konusunda tecrübeli ve deneyimli bir analist olan Peter Schiff ile altının Bitcoin karşısındaki kullanım durumu ile ilgili CNBC’de bir etkinliğe katılacağını onayladı. Ancak etkinlik tarihi henüz belli değil…

“Bitcoin Değerli Bir Yatırım”

Morgan Creek Digital’in kurucusu ve ortağı olan Anthony Pompliano dün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Schiff’i Bitcoin‘in değerli bir yatırım olduğuna ikna etmeyi umduğunu dile getirdi.

Ayrıca Pompliano, “Peter bu buluşmayı kabul ettiği için çok fazla itibar almalı. Umarım görüşmeden, Bitcoin’e inanan biri olarak ayrılır.” ifadelerini kullandı.

Peter Schiff, kripto para ekosisteminde Bitcoin’i ağır bir şekilde eleştirirken altına yaptığı övgülerle tanınıyor.

Pomp ve Schiff

Geçtiğimiz günlerde Pompliano ve Schiff Twitter üzerinden bir sohbet gerçekleştirmişti. Bu sohbet sırasında Pompliano, nam-ı diğer Pomp, olumsuz yorumlarına rağmen Schiff’in elinde Bitcoin olduğunu dile getirmişti. Schiff de elinde 100 dolar değerinde Bitcoin olduğunu ve bunun kendisine hediye olarak verildiğini belirtmişti.

Bunun üzerine Pompliano Schiff’ten, BTC göndermek için Bitcoin adresini istemişti. Schiff’e Bitcoin gönderen yalnızca Pomp olmadı… Sohbeti takip eden birçok kullanıcı Schiff’e Bitcoin gönderdi. Ünlü isim gelen Bitcoin’leri saklayacağını dile getirmişti. Haberin tüm detaylarını bu yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Bunun yanında Schiff geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, Bitcoin’in altın ralli yapmadığı için yükseldiğini, altın yükselişe geçtikten sonra Bitcoin’e olan ilginin azalacağını dile getirmişti. Ayrıca Schiff aynı konuşmada Bitcoin’i altının dijital imitasyonu olarak tanımlamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.