Reklam

Piyasaya Güncel Bakış: ApeCoin (APE), Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) Son Durum!

Kripto para piyasası, Bitcoin'deki değer kayıplarının da etkisiyle yeni haftaya düşüş yönlü bir ivme ile başladı.
11:03
28 Haziran 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya düşüş yönlü bir ivme ile başladı ve kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 20.800 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’deki değer kayıplarının da etkisiyle düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 saatte kaydettiği değer kayıplarının ardından 1.200 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasının toplam değeri ise 983 milyar dolara geriledi.

ApeCoin (APE)

Geçen hafta yükseliş yönlü bir ivme yakalayan ApeCoin (APE), hafta başında 5,20 dolar seviyelerinden reddedilerek 4,70 dolar seviyelerine gerilese de kripto para piyasasındaki düşüş eğilimine karşın son 24 saatte yönünü yeniden yukarı çevirdi. APE, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %3,5’lik bir yükseliş kaydetti ve yeniden 5,15 dolar seviyelerine ulaştı. Kaydettiği bu yükseliş ile birlikte APE, piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında son 24 saatte en yüksek oranlı değer artışı kaydeden kripto varlıklar arasında yer aldı.

Decentraland (MANA)

Decentraland‘ın yerel kripto para birimi MANA da geçen hafta güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı ve 0,85 dolar seviyelerinden 1 dolar seviyelerine kadar yükseldi. MANA, kripto para piyasasındaki düşüş eğilimine karşın son 24 saatlik zaman diliminde de %1,11 değer artışı kaydetti ve 0,97 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. MANA da kaydettiği bu yükseliş hareketi ile birlikte piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında son 24 saate en yüksek oranlı değer artışı kaydeden kripto varlıklar arasında yer aldı.

The Sandbox (SAND)

The Sandbox‘ın yerel kripto para birimi SAND, geçen hafta güçlü bir yükseliş ivmesi ile başlasa da Bitcoin’deki değer kayıpları ve kripto para piyasasındaki düşüş eğiliminin de etkisiyle yeni haftaya düşüş ile başladı. SAND, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde kaydettiği %5’lik değer kaybı ile birlikte 1,16 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar