X


Piyasanın Güncel Durumunu Değerlendiren Kripto Para Analisti, Bu Üç Altcoin’deki Potansiyel Fiyat Hareketlerine Dikkat Çekti!

Piyasanın güncel durumunu değerlendiren kripto para analisti, Bitcoin, Ethereum, Cardano ve VeChain'deki potansiyel fiyat hareketlerinden bahsetti.
10:00
8 Ocak 2022

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin‘deki güncel teknik görünümünü değerlendirerek üç kripto para birimindeki destek ve direnç seviyelerinden bahsetti.

Analist, Bitcoin ve Ethereum’daki Kritik Seviyelere Dikkat Çekti

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarında Analist Van de Poppe, Bitcoin’in son fiyat hareketleri ile birlikte teknik görünümün yukarı yönlü sinyaller verdiğini ifade etti. Analist, Bitcoin’in 42.800-42.900 dolar fiyat seviyelerini aşması durumunda BTC’nin 46.000 doları test edebileceğini, bu direncin de aşılmasıyla ise piyasanın bir toparlanma sürecine girebileceğini belirtti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum‘un dip fiyat seviyelerine ulaşmış olabileceğinden söz eden analist, piyasanın toparlanması ve kripto varlıkların yeniden yukarı yönlü fiyat hareketlerine başlaması durumunda ETH’nin kısa vadede aşması gereken direnç seviyelerinin 3.500-3.600 dolar fiyat bandının olduğunu ifade etti.

Cardano (ADA) ve VeChain’deki (VET) Güncel Görünüm

Kripto para analisti, Cardano‘nun güçlü destek seviyesinde işlem gördüğünü ve güncel durumda ADA’da short pozisyon yerine long pozisyon almayı tercih edebileceğini belirtti.

Son olarak VeChain‘deki güncel durumunu değerlendiren analist, teknik görünümün yukarı yönlü sinyaller verdiğini ve VET’in değer artışlarına devam edebileceğini ifade etti.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar