X


Piyasada Düzeltme Yaşanırken Borsa Token’ları Artışa Devam Ediyor

Tüm piyasada düşüler yaşanırken borsa token’ları yeşilde yollarına devam ediyor...
16:00
11 Şubat 2020

Kripto para piyasası bir hafta boyunca güzel kazanımlar elde etti ancak şu anda bir düzeltme hareketi gerçekleşiyor. Bununla beraber her ne kadar kripto paraların çoğunluğu kırmızıya bürünmüş olsa da borsa token’ları güzel bir başarıyı yakaladı ve bırakmaya da niyetli gibi görünmüyor.

Piyasada yaşanan mevcut düşüşler analistlere göre, dik bir trendin aksine daha sonra yaşanacak yükselişlerin sinyalini verir gibi orantılı düşüşler olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu düzeltme hareketleri sebebiyle son 48 saat içinde piyasada yaklaşık olarak 12 milyar dolarlık bir düşüş yaşandı.

Ancak bunların yanında kripto para borsalarının piyasa sürdükleri “borsa token’larının” genel itibariyle yükselişte olduklarını görüyoruz.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İçerik Rehberi

OKEx Token

OKEx kripto para birimi olan OKB son birkaç gün içinde hızla yükseliş sergileyen kriptolardan biri oldu. Pazartesi gününe 4 dolar civarından başlayan OKB 24 saat içinde %42’lik bir artışla 5.70 dolara kadar yükseldi. Sonrasında küçük bir geri çekilme yaşasa da OKB son 24 saat içinde ilk 100’deki kripto paralar içinde en iyi performans sergileyen coin oldu.

Huobi Token

Diğer en iyi performans gösteren kripto varlığı Huobi borsanın token’ı olan HT oldu. HT son 24 saat içinde fiyatını 3.90 dolardan 4.75 dolara çıkararak %22’lik bir artış sergilemiş oldu.

Bunun yanında Huobi Token, neredeyse %150’lik bir artışla 2019’un en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biriydi ve hatta Bitcoin’den bile daha iyi performans gösterdi.

Analistlere göre bugünkü ivme, Huobi’nin Güney Koreli internet devi Kakao liderliğindeki Klaytn Global Blockchain Yönetişim Konseyine katılacağını duyurmasının ardından yakalanmış olabilir.

Kaynak: Bitcoinist

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar