Reklam

Ocak 2022’de Yüzde 2500 Artabilir! Alex Becker 3 Favori Altcoini Paylaştı!

Bu altcoinler 2022'nin Ocak ayında 25 kat değerlenebilir. Ünlü analistin metaverse odaklı favori altcoinleri!
14:31
23 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para yatırımcıları tarafından takip edilen popüler analist Alex Becker yükseliş potansiyeli olan 3 projeyi paylaştı. Geniş kitleler tarafından takip edilen bu tarz popüler isimlerin işaret ettiği kripto varlıklar kimi zaman bahsettikleri gibi ciddi fiyatlamalar yapabiliyor. Ancak yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak buna göre yatırım tercihlerini şekillendirmesi önemlidir. Peki Alex Becker neden bu 4 altcoinin 2022 yılının ocak ayında 25 kat artacağını düşünüyor?

Ultra (UOS)

Oyun dağıtım platformu olan UOS listede ilk sırayı aldı. Hem oyunculara hem de geliştiricilere birtakım fırsatlar sunan Ultra (UOS) blockchain tabanlı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Yazı hazırlandığı sırada fiyatı %15 artan token 1,9 dolardan alıcı buluyor.

“Ultra, eski sanal öğeler ve NFT’ler arasındaki sınırı ortadan kaldırmak için inşa edildi. Onu blockchain tabanlı bir kitle pazarı olarak görüyorum”.

Ultra, daha iyi kaynak tahsisi yoluyla ücretsiz kullanıcı hesabı oluşturma ve daha yüksek işlem hacmi sağlamayı amaçlayan kendi özelleştirilmiş EOSIO ağınI geliştirdi. AMD ve oyun yayıncısı Ubisoft gibi bilindik şirketlerle ortaklığı bulunuyor. Alex Becker projenin %800’ün üzerinde artış potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Illuvium (ILV)

İkinci sırada fantezi savaş oyunu olan Illuvium (ILV) geliyor. Ethereum ağında çalışan proje herkese açık yeni sürümünü 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. Son finansman turunda 2 milyon dolar toplayan rol yapma oyunu yatırım şirketi Delphi Digital ve Framework Ventures’in desteğini aldı.

Projeyi destekleyenler arasında SushiSwap, Aave, 1inch Exchange gibi merkezi markalar da bulunuyor. Yaklaşık 700 milyon dolarlık piyasa değeriyle ILV token 1.064 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Maksimum arzı sadece 10 milyondur ve bunun %6’sı yani yarım milyondan biraz fazlası dolaşımda.

MetaWars (WARS)

En ilgi çekici kısmı ismi gibi görünse de online strateji oyunu MetaWars (WARS) oluşturmaya çalıştığı dijital ekonomiyle adından daha fazla söz ettirebilir. Ünlü analiste göre MetaWars piyasadaki en iyi galaksiler arası GameFi ürünü olma yolculuğunda sorunsuz ve heyecan verici bir başlangıç ​​yaptı.

Daha şimdiden 82.000 kişiye ulaşan topluluğu büyümeye devam ediyor. Ayrıca, ekip NFT cephesinde daha fazla hazırlık çalışması yapıyor, bu da NFT’lerin stake edilmesinin yakında etkinleştirilebileceği anlamına geliyor. Kullanıcılar, gelecek metaverse savaşları için daha da büyük ödüller kazanabilecek. NFT’lerin yanı sıra WARS ve GAM token stake edilebilecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar