Ne Bitcoin Ne Dogecoin! Kripto Analistten 4 Altcoin İçin Al Sinyali!

Kripto para topluluğunun yakından izlediği popüler analist 4 altcoinlik sepetini açıkladı. Peki hangi altcoinlerin yükseleceğini düşünüyor?
21:22
16 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para yatırımcıları Şubat ayı başında rallinin sona erdiğini düşünmeye başlamıştı ancak Bitcoin kendinden emin görünüyor. Kral kripto para birimi borsalara yoğun stablecoin girişinin ortasında yükseliyor. Alımların kurumsal ağırlıklı olduğu tahmin ediliyor ve ara düzeltmelere rağmen fiyat istikrarlı yükseliyor. Popüler kripto analisti ise 4 altcoin için al sinyali verdi.

Altcoin Sepeti 2023

Son katıldığı podcast yayınında piyasanın güncel durumuna dair görüşlerini açıklayan popüler kripto analisti Guy Turner ilk sıraya akıllı sözleşme platformu Cardano’yu koydu. 2021 sonunda akıllı sözleşme yeteneklerine kavuşan Cardano kendisinden beklenen performansı henüz tam olarak gösteremedi. Hem Ocak hem de Şubat rallilerinde diğerlerine nispeten zayıf kaldı. Kripto stratejisti şunları söylüyor;

“Ben olsam şu anda ADA‘yı seçerdim. Evet, sorunları var. Ve kötüleyenleri de var. Ancak son zamanlarda çok ilerleme kaydettiğini düşünüyorum. Bence Vasil güncellemesi oldukça iyi gitti. Açıkçası gerçekten kendini adamış bir Cardano topluluğu var ki bunu seviyorum. Ve bence bu kriptoda giderek daha da büyüyecek olan projeler bunlar. Kullanıcılara, hayatta kalmak için topluluklara ihtiyaç duyuyorlar. Bu yüzden Cardano’nun bu yönünü seviyorum. Planlanan daha pek çok yükseltme olması hoşuma gidiyor. Hydra geliyor. Bu daha çok ölçeklendirmeye odaklanıyor. Yani bence parlak bir gelecek var.”

ADA Coin yazı hazırlandığı sırada 0,40 dolardan alıcı buluyor.

Boğada Alınacak Altcoinler

Guy önümüzdeki dönemde yükselişin genel çerçevede devam etmesini bekleyenlerden. Boğa sezonu gelecekse Guy’un favori diğer 3 altcoini de gözden geçirilebilir. Listenin ikinci sırasında Arweave (AR) var ve merkezi veri depolama hizmetinin gelecekte daha fazla ilgi görebileceğini düşünüyor. Ancak bu alanda rekabet fazla ve Filecoin gibi alternatifler varken AR Token için işler zor olabilir. Popüler altcoin üçüncü sıraya ise Cosmos’u koyuyor.

Dördüncü sırada Osmosis (OSMO) var ve Turner son olarak gizlilik odaklı protokol Monero’yu kazanç getirebilecek altcoinler listesine ekliyor.

“Bu, hükümetlere, kurumlara ve diğer şeylere olan güven eksikliği hakkında söylediklerimle bağlantılı. Bence herkesin bir miktar gizlilik odaklı altcoini olmalı. Herkes isterse özel olarak işlem yapabilmeli.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar