Nam Salan Analistten İlginç Shiba Inu Paylaşımı: Asla!

Son zamanlarda bekleneni veremeyen Shiba Inu (SHIB), 1 dolar hayalini gerçekleştirmek için yeni projeler, yakımlar ve ortaklıklar duyurmaya devam ediyor.
13:15
14 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Son zamanlarda bekleneni veremeyen Shiba Inu (SHIB), 1 dolar hayalini gerçekleştirmek için yeni projeler, yakımlar ve ortaklıklar duyurmaya devam ediyor.

Lark Davis: 1 Dolar Hayali İmkansız!

Shiba Inu (SHIB), kendisini kripto para ekosistemindeki en dikkate değer varlıklardan biri olarak konumlandırmayı başardı. Proje, son dönemlerde meme coin imajını yıkmak için önemli adımlar attı. Piyasa değerine göre 13. en büyük kripto para olmasına rağmen, Shiba’nın değeri 1 dolardan çok uzak. Bununla birlikte, bazı SHIB savunucuları, gelecekte 1 dolarlık hayalin gerçekleşeceği umudunu hala yitirmiyor. Bazı analistler ise SHIB’in bu değere ulaşamayacağını belirterek daha kötümser bir bakış açısına sahip. Ünlü kripto yatırımcısı ve analist Lark Davis, SHIB fiyat hareketine dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Ancak, birçok analist gibi grafik kullanmak yerine Davis, ilginç görseller kullandı. SHIB’in 1 dolar rüyasını karikatür ile betimleyen analist, meme coin’in asla bu seviyeye gelemeyeceğini iddia ediyor.

Davis’in paylaştığı resim, aslında sembolik olarak önemli. SHIB, artık bir meme coin’den ziyade kısa sürede zengin olmayı hayal eden yatırımcıarın umudu oldu. SHIBArmy’nin umutlarına rağmen, çoğu analist 1 doların rasyonel olarak mümükn olmadığını savunuyor. Felaket senaryolarına rağmen, Shiba Inu  sert ayı piyasasına karşı ayakta kalmayı başardı. 7 Eylül’de bu ayki en düşük değeri olan 0.00001183 dolara düşmesinin ardından, SHIB iki gün içinde %16’nın üzerinde bir artışla 9 Eylül’de 0.00001379 dolara yükseldi. SHIB, 0,00001380 dolar  bölgesinde direnç ile karşılaştı ve an itibariyle 0,0000012 dolardan görüyor. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shiba Inu, devasa arzı nedeniyle ilk 15 kripto para listesinde yer alıyor. Toplam SHIB arzı 589.63 trilyondur ve bu, Shib’in fiyatının 1 dolara ulaşmasının önündeki en büyük engel olabilir.

CoinMarketCap’ten Yıl Sonu İçin SHIB Tahmini!

Kripto kışına ve yoğun eleştirilere rağmen SHIB, 7 milyar dolarlık piyasa değeri ile listede 13. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor. SHIB, Stablecoin Dai (DAI), Avalanche (AVAX), Tron (TRX) ve Ethereum Classic (ETC) gibi önde gelen varlıkların üzerinde yer alıyor. CoinMarketCap topluluğu, 2022’nin sonunda Shiba nu’nun 0.00001106 dolar değerinde olacağını belirtti.

Shiba Inu (SHIB), Bu Hafta Yüzde 7 Arttı! Fiyat, Neden Daha Fazla Artış Yaşayabilir?

 

Bu, varlığın mevcut fiyatından %13’lük bir düşüşü temsil ediyor. Bununla birlikte, balinalar son zamanalrda  daha fazla Shiba Inu biriktiriyor. Önde gelen bir Ethereum balinası, dün 7 milyon doların üzerinde  536 milyar SHIB aldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar