X


Milyar Dolarlık Fon Şirketinin CEO’su Yıl Sonu ve Uzun Vadeli Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı!

Ünlü CEO yıl sonu için Bitcoin tahminini duyurdu. Uzun vadeli hedefi son derece iddialı oldu.
22:58
31 Ağustos 2021

SkyBridge Capital‘in CEO’su ve kurucusu Anthony Scaramucci, talep artışına dikkat çekerek yıl sonu Bitcoin (BTC) tahminini duyurdu. Bazı gerekçelerle yıl sonu için 6 haneli Bitcoin fiyatı tahmin eden Scaramucci bugün detaylarıyla açıklama yaptı. Milyar dolarlık fon şirketini yöneten Scaramucci yıl sonu Bitcoin için 100 bin doları bekliyor.

Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Tahmini

Scaramucci yakın zamanda verdiği bir röportajda kişisel Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Fiyatın 2021 yılı bitmeden 100.000 doları göreceğini düşünen Scaramucci şunları söyledi:

Bitcoin (BTC) arzı sınırlı ve sabit, ancak daha fazla insan BTC almak istiyor. Doğal olarak fiyatın artmaya devam edeceğini düşünüyorum. Her ay katlanarak artan Bitcoin talebi fiyatın yükseleceğini söylüyor. Ben yıl sonu için 100.000 dolarlık fiyat hedefimi koruyorum”.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Birçok büyük milyarder gibi Scaramucci’de bir zamanlar Bitcoin karşıtıydı. Geçtiğimiz yıl yanlış yolda olduğunu gören SkyBridge Capital CEO’su 25 milyon dolarlık bir yatırım fonu başlattı. Bitcoin alımı yapan ve o günden beri kripto paralara karşı sempatisi artan Scaramucci fonun değerini 700 milyon dolara kadar çıkardı. Yani hali hazırda şirketin 700 milyon dolarlık Bitcoin’i bulunuyor.

Anthony Scaramucci

Uzun Vadeli Bitcoin (BTC) Tahmini

Google, Facebook ve Amazon gibi dev teknoloji şirketlerinden çok daha hızlı büyüyen Bitcoin (BTC) çok kısa sürede ciddi yatırımcı sayısına ulaştı. Bununla birlikte kripto para ekosistemi birçok alt başlıkta genişlemeye devam ediyor. Scaramucci tam olarak böyle düşünüyor ve 2025 yılının sonuna kadar 1 milyar insanın Bitcoin (BTC) ile tanışacağını düşünüyor.

“Bu teknoloji geleceğin ürünü ve insanlar beklediğinden daha hızlı şekilde Bitcoin ile tanışacak”.

Dünya nüfusunun en az 7/1’inin Bitcoin ile tanışacağına inanan ünlü CEO, uzun vadede ellerindeki varlıkları satmayı düşünmüyor. Birçok analist ve ekonomi uzmanı uzun vadeli Bitcoin (BTC) hedefini 1 milyon dolar olarak açıkladı. Ancak küresel regülasyonlar ve baskı riski bu hedefin gerçekleşme ihtimalini azaltabilir. Üstelik birçok ülke kriptolara olan ilgiyi azaltmak için kendi blockchain ekosistemlerini oluşturmaya çalışıyor. Çin bu konuda ciddi teşvikler veriyor ve devlet eliyle bu stratejik hedefine koşuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar