X

Manchester City Fan Token Nasıl Alınır?

Manchester City Fan Token Nasıl Alınır?
18:31
10 Kasım 2021

Manchester City Fan Token (CITY), İngiltere ligi futbol takımlarından Manchester City’nin taraftar token’ıdır.

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir?

Manchester City Fan Token, Chiliz blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir uygulama olan Socios’un taraftar token’ıdır. Socios, en popüler futbol kulüpleri olmak üzere birçok ekip ile taraftar token anlaşmaları yaptı. Taraftar token sahipleri VIP ödüllerinin kilidini açmalarına, özel promosyonlara, oyunlara ve özel etkinliklere erişin izni tanıyarak kulübünde yönetiminde pay verir. Manchester City futbol kulübü, Mart 2021’de CITY’i piyasaya sürdü.

Manchester City taraftar token ile kullanıcılar oy hakkına sahip olurken taraftarlara kulübe özgü benzersiz ödüller ve deneyimler kazanma imkanı sağlar. Taraftarlar, Manchester City futbol kulübü kaptanıın kol bandına hangi mesajı takmasını belirleyebilir, stadyumdaki oyuncu alanını ziyaret edebilir veya VIP bölgesinde maç izleme ve kulüp ürünlerinde indirim alma hakkı elde edebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ayrıca CITY yatırımcıları, anketlerde oylama yoluyla karar verme sürecine katılarak yarışmalarda ve quizlerde ödül kazanma seçeneği ile kulüpten geri ödeme ödüllerinin yanı sıra platform, gelecekte hayranlara daha fazla özellik sunmayı planlıyor. Taraftarlar, kulübün marksıyla VIP mal ve hizmetleri satın alabilecek, kulübün yönetimine katılım için bonus ödüller kazanabilecek, taraftar token’larını NFT ödülleri için hisselendirebilecek ve ortak uygulamalarda CITY entegrasyonundan faydalanabilecek.

CITY Coin Nereden Alınır?

Manchester City Fan Token, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. CITY Coin; Binance platformunda CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/USDT ve CITY/BUSD paritelerinde işlem görüyor. CITY Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 15.95 dolardan alım satım işlemi görüyor.

CITY Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de CITY Coin satın alabilirsiniz. CITY/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. CITY/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından CITY Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar