X

Kıdemli Analist Ayı Piyasasının Sonunda Patlayacak Meme Altcoin’i Duyurdu!

Kripto paralar uzun bir kış uykusuna yatarken, önde gelen bir analiste göre bu meme altcoin'in uyanışı ses getirecek.
18:30
1 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto paralar uzun bir kış uykusuna yatarken, önde gelen bir analiste göre bu meme altcoin’in uyanışı ses getirecek.

SHIB, Boğa Piyasasına Kusursuz Hazırlık Yapıyor

Shiba Inu (SHIB), son yıllarda kripto para piyasasına damgasını vurdu. Ancak ayı piyasasının başlamasıyla birlikte, SHIB de büyük darbe aldı. Peki,Shiba Inu geçmişte olduğu gibi gelecekte de yatırımcılarını mest edebilir mi? 2021’in Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, Shiba Inu kripto para piyasasındaki sert düzeltme nedeniyle ivme kaybetti. SHIB, Kasım ayından Ocak ayının sonuna kadar neredeyse %75 düştü. Takip eden aylarda ise bu düşüş derinleşti. Bu dönemden Haziran ortasına kadar, Shiba Inu fiyatı daha yavaş bir şekilde düştü. Sonuç olarak, SHIBA zirvesinden %80 çakıldı. Boğa koşusu sırasında, SHIB zaman zaman piyasa değerine göre en değerli 10 kripto para listesine girmeyi başardı. Shiba Inu, daha sonra 14. sıraya düşerken Dogecoin ilk 10’da kaldı.

Crypto Ticker analistlerinden Rudy Fares’a göre, Shiba Inu fiyatı önümüzdeki birkaç ay içinde istikrara kavuşabilir. SHIB, bir sonraki boğa piyasasında yeni rekor seviyelere ulaşacak potansiyele sahip. İddiasını somutlaştırmak isteyen analist Dogecoin’in geçmişteki fiyat hareketine dikkat çekiyor. DOGE, 2017’deki büyük kazanımların ardından, ayı piyasasının başladığı 2018’de de en iyi kripto para birimleri arasında kalmayı başardı. Böylece Dogecoin, bir sonraki boğa piyasasında yeni zirvelere ulaşmak için çok iyi bir konumdaydı. Shiba Inu da bu yönde hareket edebilir. Dogecoin, net bir kullanım durumu sağlamadığı için özellikle uzun vadeli gelişimde eleştirildi. Ancak DOGE aynı zamanda uzun vadede kâr getiren bir varlık haline geldi. Shiba Inu da aynı şekilde ayı piyasının sonunda yatırımcısının yüzünü güldürebilir.

Analist, Yeni Zirve İçin 5 Neden Saydı

Analiste göre, Shiba Inu fiyatı önümüzdeki aylarda daha da düşebilir. Bunun nedeni, ayı piyasasının daha aylarca devam edebileceği gerçeğidir. Kripto para birimlerinin son ayı piyasalarındaki fiyat hareketlerine dayanarak önümüzdeki aylarda fiyatların daha da düşebileceğini tahmin edebiliriz. Bu, Shiba Inu fiyatı için de geçerli olacaktır.

Ancak, analist, artan token yakımları, metaverse projesi, yapılan yeni ortaklıklar, balina birikimi ve yatırımcı ilgisi saysesinde Shiba Inu fiyatının ayı piyasası sonunda  istikrara kavuşacaını iddia ediyor. SHIB’in,bir sonraki boğa piyasasında tekrar büyük kazançlar elde etme şansı var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar