X


Günlük NBA Top Shot Satışları 34 Milyon Doları Aştı

NBA Top Shot Non-Fungible (NFT) tokenleri, son günlerde inanılmaz satış oranıyla NFT pazarındaki en büyük koleksiyonu oluşturuyor. 
19:01
22 Şubat 2021

NBA Top Shot Non-Fungible (NFT) tokenleri, son günlerde inanılmaz satış oranıyla NFT pazarındaki en büyük koleksiyonu oluşturuyor.

Dapper Labs tabanlı NBA Top Shot, NFT pazarındaki yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz ay Top Shot, CryptoKitties’i geride bırakarak hacim bazında en çok satan dijital koleksiyon unvanı aldı.

NBA Top Shot Satışlarına Yoğun İlgi

Son 24 saat istatistiklerine göre NBA Top Shot satışları yoğun ilgi gördü. NFT veri sağlayıcısı Cryptoslam’e göre, geçtiğimiz gün yaklaşık 33,6 milyon dolar değerinde satış gerçekleşti. Aynı gün içerisinde 141,000’in üzerinde işlem görüldü. NBA Top Shot ve diğer NFT’lerdeki işlem sayısı arasındaki büyük fark, NBA Top Shot’ın pazar hakimiyetini bariz şekilde ortaya koyuyor. Birçok basketbol tutkunu, favori oyuncusunun token’ini satın aldı. Yatırımcı ve LeBron James hayranı Pransky, ünlü basketbolcunun doğum gününde 100,000 dolar değerinde NBA Top Shot hesabı satın aldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

NBA Top Shot, 16 milyon dolarlık satışla bir günde en yüksek satış rakamına ulaştı. Son 30 günde NBA Top Shot’ı sunan tüm platformlarda 106 milyon dolar değerinde satış gerçekleşti. NBA Top Shot “moments” adıyla önemli basketbol anlarını satışa sunuyor. Ünlü basketbol klipleri ve anları içeren benzersiz bir NFT hizmeti veriyor.

Dijital Koleksiyoncular NFT’ler İçin Milyonlar Harcıyor

NFT çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Dijital koleksiyoncular ve kripto oyuncuları, benzersiz koleksiyonlara sahip olabilmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor. BiC daha önce CryptoPunks tarafından kaydedilen yüksek satışları rapor etmişti. Eşsiz koleksiyon karakterlerinin satışını içeren platform, aylık bazda 13 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Tek bir kullanıcı, CryptoPunks’tan 1 milyon dolar değerinde NFT satın aldı. Bilinmeyen bir balina, Punks adı verilen 34 benzersiz karakter için 557 Ethereum’u gözden çıkardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar