X


Grayscale Altcoin Almaya Devam Ediyor: MANA, LPT, LINK ve FIL

Digital Currency Group iştiraki Grayscale Investments, altcoin yatırımlarına devam ediyor ve son olarak yüklü miktarda MANA aldı.
18:21
8 Mayıs 2021

Elde edilen son verilere göre Barry Silbert’in başında bulunduğu Digital Currency Group iştiraki Grayscale Investments, altcoin yatırımlarına devam ediyor. Şirket son olarak elinde tuttuğu kripto para birimlerine daha fazla Decentraland (MANA), Livepeer (LPT), Chainlink (LINK) ve Filecoin (FIL) ekledi.

Grayscale Kripto Yatırımlarını Arttırıyor

Yapılan açıklamalara göre büyük kripto para birimi fonu Grayscale, yakın zamanda başlattığı kripto trust’ına eklemek için daha fazla altcoin satın aldı. Analiz platformu Bybt’tan alınan verilere göre, satın alımlar son yirmi dört saat içinde yapıldı.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalarda firmanın an fazla MANA satın aldığı ve bu miktarın 16.710 MANA olduğu ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan şirketin web sitesindeki tablo, Grayscale‘in geçen hafta ve genel olarak son otuz gün içinde bu kripto para birimlerinden çok daha fazlasını satın aldığını gösteriyor. Grayscale’in yönetimi altındaki toplam kripto varlık miktarı, Bybt’a göre şu anda 51,41 milyar dolar değerinde. Şirketin elinde bulundurduğu Chainlink’in de bu haftanın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğini ve 50 dolar seviyesini aştığını belirtmek gerekiyor.

Digital Currency Group, GBTC Satın Alıyor

Barry Silbert tarafından yönetilen Grayscale’in ana şirketi olan Digital Currency Group, daha önce ortaya çıkan bilgilere göre, Grayscale’in GBTC hisselerini geri satın alma planını izlemeye devam ediyor.

Son rapora göre Digital Currency Group, 250 milyon dolarlık geri alım programının bir parçası olarak Mart ayında 1.695.217 hisse satın aldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar