X


Gelecekte Bitcoin’i Ne Bekliyor? İşte 4 Cevap!

Alex Krüger Bitcoin'in dört olası sonunu yorumladı.
20:00
18 Kasım 2019

Bitcoin (BTC) ilk piyasaya çıktığı günden bu yana kesinlikle birçok diğer finansal enstrümanın elde edemediği bir başarı elde etti ve kısa sürede dünyanın dört bir yanına yayılmayı başardı.

Sadece fiyat ve tanınma olarak değil, aynı zamanda altyapı olarak da kendisini geliştirmeyi başaran lider kripto para birimi, bütün bunlara rağmen hala bazı finans uzmanları tarafından balon veya sonu olmayan bir macera olarak nitelendirilebilmekte. Finans piyasasının önde gelen isimlerinden Alex Krüger ise, Bitcoin‘in 4 olası sonunu takipçileri için derledi ve paylaştı.

,

Bitcoin’i Bekleyen İhtimaller

4 olası son arasından sadece birisi ciddi anlamda ‘kötümser’ gözükmekte ve diğer üçünün nispeten olumlu olduğu söylenebilir. Krüger ilk olası sonda BTC’nin rezerv para birimi haline geleceğini ve elinde BTC tutanlarla bu işe ilk girenlerin inanılmaz zengin olacağını belirtti. İkinci tahmininde Bitcoin’in blok yarılanmaları ile devamlı azalmasının fiyatı sonsuza kadar arttıracağına değinen analist, Bitcoin’in diğer varlıkları performans olarak geride bırakmayı sürdüreceğini vurguladı.

Üçüncü tahmininde BTC’nin birkaç yükselişten sonra dengeleneceğini ve ortalama bir para birimi olacağını açıklayan Krüger, olumsuz tahmininde ise Bitcoin’in sıfıra ineceğini ve insanların ciddi zarar edeceğini ifade etti.

Ledger kurucusu da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Alex’in ikinci tahminine yakın bir ifade kullandı ve BTC’nin krizlerden etkilenmeden artacağını dile getirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar