Dikkat! Teknik Analist, Eylül’de Patlayabilecek 5 Altcoin’i Duyurdu!

 Bitcoin (BTC) tehlikeli sularda gezinirken, önde gelen bir analist Eylül'de sürpriz yapabilecek 5 altcoin projesini açıkladı.
13:15
5 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

 Bitcoin (BTC) tehlikeli sularda gezinirken, önde gelen bir analist Eylül’de sürpriz yapabilecek 5 altcoin projesini açıkladı.

EOS, XRP ve ADA: Bu Seviyeler Geliyor!

Popüler bir kripto analisti, Cardano (ADA) ve Riple (XRP) başta olmak üzer birkaç altcoin için Eylül ayında ralli öngörüyor. Michaël van de Poppe, 624.800 Twitter takipçisine Cardano’da uzun zamandır beklenen Vasil Hard Fork güncellemenin, ADA’yı bu yıl Şubat ayından bu yana görülmemiş bir seviyeye taşıyan önemli katalizör olabileceğini söyledi. Analiste göre, Cardano’nun güncellmesi kritik bir gelişme. ADA, çift dip olduğunu doğrulayan güzel bir desteğe sahip. Analistin hedefi 0,55 ve daha sonra 0,75 dolar. ADA, son 24 saatte %2,40 artışla an itibariyle 0,50 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin listesindeki bir sonraki altcoin XRP. Bitcoin ve XRP grafiğini incleleyen analist, XRP‘nin ivme kazanmaya hazırladığını iddia ediyor. Analiste göre, 50 günlük hareketli ortalama ile 200 günlük hareketli ortalama bunu teyit ediyor. 0,000017 BTC’nin (0,34 dolar) üzerine bir kırılma, 0,000022 BTC (0,44 dolar) hedefini mümkün kılabilir. XRP/BTC çifti  an itibairyle 0.0000166 BTC (0.33 dolar) seviyesinde.

Stratejistin listesindeki bir diğer bir altcoin ise akıllı sözleşme protokolü EOS (EOS). Van de Poppe’ye göre, EOS  2 dolara yükselmeden önce muhtemelen 1,35 dolar seviyesindeki desteği tekrar test edecek. EOS’ta eknik veriler ve temeller sağlam görünüyor. EOS, destek seviyesine tekrar düştükten sonra, hedefte 2 dolar var. EOS, gün içinde yaklaşık %3 düşüşle an itibairyle 1,48 dolardan işlem görüyor.

ATOM ve LTC: 80 Dolar Mümkün mü?

Analistin listesindeki diğer bir altcoin eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC). Teknik verilere bakıldığında Van de Poppe,  LTC’Nin potansiyel olarak %35’lik bir artış kaydetmeden önce hafif bir düzeltme yaşayacağını öngörüyor. Analiste göre, LTC 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. LTC, 59 dolar seviyesinin üzerinde kalırsa, ralli devam edebilir. LTC, daha sonra 80 dolara ulaşabilir.  LTC, son 24 saatte %2’nin üzerinde bir artışla 60.68 dolardan işlem görüyor. Analistin radarındaki son altcoin, birbirleriyle ölçeklenmek ve iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM).

Van de Poppe’ye göre, 11 dolarlık kilit destek alanının üzerinde işlem gördüğü sürece ATOM’da yükseliş devam edecek. ATOM 13 dolar seviyesine çıkarsa, bir sonraki hedef 17-18 dolar olacak. Cosmos, son 24 saatte  %3’ün üzerinde artışla 12.96 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Vedat
    3 hafta önce

    Ralli yapmayacaklarının listesini vermiş amk eskiden sürekli link deyip duruyorlardı şimdi bunları millete kakalayacaklar

    8