Dikkat! Dogecoin Festivali Sona Erebilir: Ünlü Platformdan Korkutan Tahmin!

Küresel ekonomideki belirsizlik ve Bitcoin’in (BTC) zayıf performansı göz önüne alındığında, DOGE fiyatının hangi yöne gideceği de merak ediliyor.
15:20
1 Kasım 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika
Küresel ekonomideki belirsizlik ve Bitcoin’in (BTC) zayıf performansı göz önüne alındığında, DOGE fiyatının hangi yöne gideceği de merak ediliyor.

CinMarketCap: Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyeler Gelebilir!

Son zamanlarda Musk ve Twitter etkisi sayesinde büyük oranda ivme kazanan DOGE, Nisan ayından beri ilk kez 0.15 dolar seviyesini geçmeyi başardı. Yaptığı doğru tahminler ile gündemde kalmayı başaran CoinMarketCap topluluğu, DOGE fiyatının Kasım’da değer kaybedeceğini ve ay sonunda 0.08928 düşeceğini tahmin ediyor. Bu,  %39’luk bir düşüş anlamına geliyor.

Ankette şu ana kadar 1.333 kişi oy kullandı. Topluluk ayrıca, DOGE’nin Aralık ayı sonuna kadar yine ivme kaybedeceğini ve ortalama olarak 31 Aralık’ta 0,085 dolardan işlem göreceğini öngörüyor. Bu yine % 41’lik bir artış anlamına geliyor. DOGE’nin an itibariyle piyasa değeri 21 milyar dolar ve yatırımcının odak noktası devam ediyor. Dogecoin’in rallisini sürdürüp sürdürmeyeceği merak ediliyor.  %100’ün üzerinde haftalık kazançlar elde eden meme coin, Cardano’yu (ADA) geçmeyi başardı. Musk ve Twitter’daki gelişmeler yakından takip edilecek. Binence’ın da bu sürece dahil olması beklentileri iyice artırdı.  Makroekonomik belirsizlik devam ederken, DOGE’ye yönelik iyimserliğe şüpheyle bakılıyor.

Finder’den Çarpıcı DOGE Raporu: 2030!

Ocak ayında, kripto para piyasasındaki büyük çöküşten önce, Finder raporu, DOGE fiyatının 2030’un sonunda  1 dolara yaklaşarak 0,92 dolara ulaşacağını tahmin etmişti. Tahminlerini güncelleyen uzmanlar 2030’un sonunda DOGE’nin 0,54 dolara ulaşacağını öngörüyor. Dogecoin, geçen yıl Aralık ayında 0.19 dolar seviyesinin altına düştüğünden beri istikrarlı bir satış baskısı altında. Haziran ayında yıl içindeki en düşük seviyelerine gerileyen DOGE, toparlanmaya başladı.

 Dogecoin  Vakfı ürün lideri Timothy Stebbing, geçtiğimiz günlerde Twitter’da meme coin için yeni bir projenin ufukta olabileceğini öne süren yeni bir görüntü paylaştı. Yakın tarihli bir tweet’te Stebbing, metaverse arka planında bir köpeğin görüntüsünü paylaştı. Herhangi bir başlık eklememesine rağmen, DOGE topluluğu tweet’in arkasındaki mesaja yönelik tahminlerde bulundu. DOGE destekçilerine göre, proje ekibi önemli bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyor. Paylaşılan resim, Dogecoin’in yeni bir oyun veya bir metaverse projesi başlatmayı planlayabileceğine işaret ediyor. Dogecoin’in en büyük rakibi Shiba Inu, Shiba Eternity adlı oyununu başlatma konusunda şimdiden önemli ilerleme kaydetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar