Dogecoin’den Sonra Sıra Onda Olabilir! Gözler Güncelleme Dopingi Alan Bu Altcoin’de!

En büyük ikinci köpek temalı kripto paranın geliştiricisi Shytoshi Kusama'nın Shiba Eternity, Shibarium ve ödül token'ı TREAT'la ilgili güncellemeleri açıklamasıyla altcoin'in fiyatı yüzde 10'un üzerinde yükseldi.
13:50
1 Kasım 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu (SHIB) ekibi Shibarium güncellemesi, Shiba Eternity Oyuncu Rehberi ve Shib topluluğu için ödül token’ı TREAT gibi çeşitli özellikleri tanıtmayı planladığından, Shiba Inu topluluğu büyük bir yükselişe hazırlanıyor. Sonuç olarak, ikinci en büyük köpek temalı kripto para SHIB fiyatı son 24 saat içinde yüzde 10’un üzerinde ve bir hafta içinde ise yüzde 30’un üzerinde yükseldi.

Shiba Inu Topluluğu Büyük Çıkışı Bekliyor

Shiba Inu, 1 Kasım’da attığı bir tweet’te resmi Shiba Eternity Oyuncu Rehberi’nin 2 Kasım’da yayımlanacağını duyurdu. Rehber, SHIB’nin CCG oyununu, orijinal bilgisini ve inanılmaz sanatını detaylandıran binden fazla sayfalık devasa bir kitapçık.

Resmi ve özel Shiba Eternity Oyuncu Rehberi 2 Kasım’da Día de los Muertos’ta yayımlanacak. Bu binden fazla sayfalık devasa kitapçık, Shib’in CCG oyununu, orijinal bilgisini ve inanılmaz sanatını ayrıntılarıyla anlatıyor! Bizi izlemeye devam edin ShibArmy!

Ayrıca, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama attığı bir tweet’te Shiba Eternity rehberiyle ilgili diğer ayrıntıları paylaştı. Rehberin “yüzlerce komik karta, son teknoloji sanat eserlerine ve derin bir bilim kurgu bilgisine” sahip olduğunu söyledi. Sahne arkasında yaşanan tüm gelişmeleri bir sonraki blogunda açıklayacağını da belirten Kusama şu anda Shiba Inu topluluğu için Shibarium ve TREAT‘e odaklandığını söyledi.

Kusama, geçen hafta Shibarium‘un yakında geleceğini ve Shiba Inu için büyük bir şey üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Ekip 2022’nin 3’ncü çeyreğinin son tarihini çoktan kaçırdığı için topluluk artık Shibarium güncellemesinin bir an evvel yayınlanmasını bekliyor. Son tweet’ler ayrıca yaklaşan ödül token’ı TREAT’ın lansmanını da ortaya çıkardı. Ancak, topluluğun özellikle Shibarium güncellemesine odaklandığı görülüyor. Birçok kişi, maliyetleri düşürdüğü ve işlem hızını artırdığı için güncellemeden sonra SHIB fiyatının önemli oranlarda yükseleceğine inanıyor.

SHIB Fiyatı Hareketlendi

Shiba Inu ekibi şu anda bir bir gelecek güncellemeleri açıklarken, topluluk SHIB fiyatının şimdi yukarı yönde hareket için güç toplamasını bekliyor. Ayrıca, bazıları SHIB’nin önümüzdeki haftalarda Dogecoin benzeri bir ralli yapmasını bekliyor.

Ünlü milyarder Elon Musk, bugün Cadılar Bayramı için attığı bir tweet’te Dogecoin‘in Twitter’a entegre edileceğini ima etti. Bu imasının ardından en büyük köpek temalı kripto paranın dakikalar içinde yüzde 30’un üzerinde hızla yükseldiği görüldü.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar