Dikkat! Dev Tahminciden Kritik Yorum! Bu Altcoin Yükselişe Hazır!

Piyasaların tahmin ustasından bu altcoin için kritik yorum geldi! Bu altcoin için fiyat artışı beklentisi! İşte ayrıntılar!
22:55
7 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarında sıkça bahsedilen uzman analist Ethereum (ETH) ve Lido DAO (LDO) için tahminini güncellerken yapay zeka odaklı bir token için bir fiyat artışı öngördüğünü belirtti.

LDO Beklentisi!

Uzman kripto para analisti Altcoin Sherpa Twitter üzerinden 187.800 takipçisine, yapay zeka ile Blockchain’i bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch. ai’nin (FET) 200 günlük üstel hareketli ortalamasına (EMA) dayalı olarak artış gösterdiğini ileri sürdü. Ancak analist, FET’in patlamadan önce hafif bir düşüş yaşayacağını belirtti. Kıdemli analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

FET: yerel zirvede kısa vadede güçlü görünüyor. 200 günlük EMA güçlü bir direnç sağladı, ancak küçük bir geri çekilme görürsek ve ardından onu kırarsak şaşırmam. Yapay zeka anlatısı hâlâ devam ediyor olabilir.

Yazı kaleme alındığında FET, son 24 saat içerisinde %15 oranının üzerinde bir artışla 0,124 dolardan işlem görüyor. Ancak bu seviye hala Altcoin Sherpa’nın 0,131 dolarlık direnç seviyesinin altında yer alıyor.

Ethereum Yorumu!

Bununla birlikte kripto para stratejisti, Ethereum’un EMA’larını destek olarak test edebileceğini öngörüyor. Ancak akıllı sözleşme platformunun orta vadeli fiyat hareketinin belirsiz olduğunu belirtti. Uzman analist açıklamalarında şunları söyledi:

ETH: Bazı EMA’ları test etmek için küçük bir aşağı hareketin (yani %2 veya benzeri) kısa vadeli iyi bir giriş için mantıklı olacağını/yapacağını düşünüyorum. Orta vadeli eğilim hakkında çok bir fikrim yok.

Yazı kaleme alındığında Ethereum 1.267 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son olarak Altcoin Sherpa, likit staking protokolünün 1,41 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesini aşmasının ardından kripto para birimi adına yükselişin devam edebileceğini belirterek şunları vurguladı:

LDO: LDO için birkaç farklı senaryo var. Belki de bu mevcut alanı kırmadan önce bir geri çekilme.

LDO yazı kaleme alındığında 1,51 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca LDO’nun Altcoin Sherpa’nın 1,70 dolarlık hedefine ulaşması durumunda altcoin için %12’nin üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu öne sürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar