reklamı kapat

Digibyte Kurucusu Binance’i Suçladı!

Digibyte kurucusu Jared Tate, Binance listelenmesinin ön yüzünü ortaya çıkardı.
11:00
21 Eylül 2019

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 57. kripto para birimi olan Digibyte (DGB), sosyal medya üzerinde de çok fazla takipçiye sahip olmasıyla tanınan bir proje. Projenin kurucusuna göre Digibyte’ın diğer kripto para projelerinden ayrıldığı en önemli nokta ise bunun ‘gerçek anlamda merkeziyetsiz’ olması.

Binance Listelenme Parası İstiyor

Geçmişte de önde gelen kripto para borsalarından Binance üzerinde listelenip listelenmeyeceği konusu yüzünden gündeme gelen Digibyte, görünüşe göre hala Binance ile olan sorunları çözebilmiş değil. Daha önce Binance CEO’su ile adeta sosyal medya üzerinden kavga eden Digibyte kurucusu Jared Tate, takipçilerden gelen sorular üzerine Binance listelenmesi konusunda yeni bir açıklama paylaştı.

Tate, Binance ekibi ile birkaç hafta önce video  görüşmesi gerçekleştirdiğini ve ekibin sadece listelenme için 300.000 doların yanı sıra, ”olası bir blockchain hacklenme durumuna karşı müşterilerini sigortalamak için bütün DGB’lerin yüzde 3’ünü” talep ettiğini duyurdu.

Tate, gerçek anlamda merkeziyetsiz Digibyte projesinde bunun mümkün olmadığını vurguladı ve bütün gözlerin Binance tarafından gelecek cevaba çevrilmesine neden oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun