Decred Yeni Bir Borsada Listeleniyor

Decred’in yeni bir borsada listelendiği açıklandı: OKCoin.
17:38
13 Mart 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Decred (DCR) bugün OKCoin borsasında listelendi. Borsa kullanıcıları bugünden itibaren Decred yatırıp çekebilecek. Yarından itibaren ise USD, BTC ve ETH çiftleri karşılığında Decred işlemlerine başlayabilecekler.

OKCoin Listelemesi

Decred proje lideri Jake Yocom-Piatt OKCoin listelemesi hakkında şöyle konuştu:

OKCoin’de listelenmemiz bizim için önemli bir itibari para girişi sağlıyor, ki bu Decred topluluğuna katılmak isteyenler için erişim ve kullanım kolaylığı demek. Decred’ı gelecek kuşaklarda hayatına devam edecek şekilde inşa ediyoruz, yani Decred’ın gittiği yönde coin sahiplerine gerçek anlamda bir pay veriyoruz. Decred’a ne kadar çok katılım olursa büyük ve güçlü bir topluluğun kollektif zekası tarafından yönetilen merkezsiz bir gelecek idealine o kadar yaklaşırız.

Decred’i listelemek OKCoin CEO’su Tim Byun’u da mutlu etmişe benziyor:

Decred’ı listelememiz, dijital varlıkları tüm dünyanın erişimine sunma misyonumuzla örtüşüyor. Özellikle Decred’ın topluluk odaklı oluşu bizi etkiledi çünkü Decred’ta madenciler ve madenci olmayanlar eşit girdi sağlama yetkisine sahip, bu durum özellik iyileştirmeleriyle ilgili oylama ve yeni araçlar için tavsiyeler konusunda da geçerli. Decred’in yaklaşımı topluluk büyümesini teşvik ediyor ve sonsuza kadar sürecek bir projenin inşa edilmesine önayak oluyor.

Decred Fiyatı

Listeleme haberi şu an için Decred fiyatına büyük bir etki yapmadı. Haberimizin hazırlandığı sırada Decred %3,37’lik bir yükselişle 18,17 dolardan işlem görüyor ve kripto paralar listesinin 34. sırasında yer alıyor. Decred’la ilgili tanıtım yazımıza bu linkten erişebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar