X


Decentraland (MANA) Bu Etkinlik İle Yükseliş Arıyor: Uzmanlardan Boğa Yorumları

AO etkinliği, MANA fiyatına olumlu etki etti.
16:24
17 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Avustralya Açık Grand Slam tenis turnuvasının sanal etkinliği olan AO, bugün erken saatlerde Decentraland’de başlatıldı. Turnuva organizatörleri, sanal etkinliğin Decentraland’de Avustralya Açık Grand Slam’in resmi stadyumunun bir versiyonunu ortaya koyacaklarını açıkladı. Analistler, Decentraland fiyatının bu oranigazyon akabinde ralliye hazırlandığını aktardı.

AO Etkinliği

Avustralya Açık Grand Slam’i, AO sanal turnuvası ile Decentraland metaverse’üne adım attı. Metaverse token’ı MANA, etkinliğin başlangıcından bu yana %3 artış kaydetti. Uzmanlar Decentraland fiyatında bir artış öngörüsünde bulundu. Decentraland, AO lansmanı ile büyük bir sekansa girebilir.

Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık, metaverse ile ortaklaşa olarak AO Decentraland‘i başlattı. Turnuvanın taraftarlara metaverse’de Avustralya Açık’a erişim sağlamak için 17 Ocak 2022’de başlaması planlandı. AO, hayran etkileşimine ve bağlantı kurmaya davet etmek iin Decentraland’deki Avustral Açık Gram Slam tenis turnuvasının yapıldığı Melbourne Park’ı yeniden başlattı.

Tarihe geçecek olan AO maçları dijital mekandaki ekranlara yansıtılacak. Avustralya TEnisi Proje Müdürü Ridley Plummer, organizasyon hakkında şunları kaydetti: “AO’nun dünyanın en erişilebilir, kapsayıcı spor ve eğlence etkinliği olmasını diliyoruz. Hayranların Melbourn’e gelirken karşılaştığı birçok zorluklarla birlikte Metaverse lansmanımızı hızlandırdık.”

Analist Değerlendirmeleri

Tenis takipçileri canlı maçların yanı sıra sahne arkası görüntülere ulaşabilecek. AO etkinliği, Decentraland fiyatı için yükseliş anlatısını körülledi. Bir kripto analisti Simon Hayes, metaverse token’ın çıkışını ve yükseliş testi gerçekleştirdiğini belirtti.

Piyasanın önde gelen analisti Michaël van de Poppe ise MANA fiyat trendini değerlendirdi ve çok önemli bir alanda hareket edildiğini aktardı. Poppe, MANA fiyatı konusunda oldukça iyimser bir senaryo çizdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar