reklamı kapat

CoinTürk’ten Bir Yenilik Daha: Haftanın Özeti

CoinTürk Haber Portalı 2014 yılından bu yana Türkiye Kripto para eko sisteminin gelişmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. “Bitcoin ve Blockchain’in Türkiye Portalı” sloganıyla yola çıktığımız ilk günden bu yana Türkçe kaynak üretme konusunda sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Her geçen günde kendimizi geliştiriyor ve büyüyoruz. Bu noktada hali hazırda yaptıklarımızı ve çok yakında yayına almayı planladığımız projelerimizi sizlerle paylaşmak isterim.

  • 2017 yılında CoinTürk Store e-ticaret sitesini açarak bugüne kadar yüzlerce kripto para içerikli kitap, hatıra para, mug, t-shirt ve magnet…vb. ürünleri sizlere ulaştırdık. Hiçbir ekonomik çıkar gözetmeksizin bu ürünlere bitcoin ile ödeme yaparak ulaşma imkanını da sağlayarak Türkiye’de bitcoin kullanımını bir nebze olsun arttırmaya çalıştık ve çalışıyoruz.
  • 2018 yılı Ocak ayında sizlere daha iyi bir okuyucu deneyimi sağlamak için yeni temamızı yayına aldık.
  • Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsalarının anlık işlem hacimlerini ve alış/satış fiyatlarını tek bir ekranda görebilmenizi sağlayacak “Piyasalar” sayfasını açarak fiyat takibini tek bir yerden yapmanıza olanak sağladık. Bu sayfamızı sürekli güncelleyerek yeni özellikler eklemeye devam edeceğiz.
  • Gelişen ICO piyasasını daha yakından takip edebilmeniz için “ICO Takvimi” sayfamızı yayına aldık. Devam eden, Yaklaşan ve Biten ICO’ları bu sayfadan kolayca takip edebilir, kısa içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Yazar sayımızı arttırmak ve yazı kalitemizi yükseltmek için sürekli olarak çalışmaya devam ediyoruz. Hali hazırda günlük yazı üretim kapasitemizi 10 ve üzerine çıkardık.
  • Çok yakında yayına alacağımız mobil uygulamamız ile hem CoinTürk içeriklerine IOS ve Android cihazlarınızdan ulaşabilecek hem de sürpriz özellikler sayesinde daha aktif bir kripto para deneyimi yaşayacaksınız. Örneğin çevrenizde Bitcoin Kabul Eden İşletmeleri haritada görebilecek, kendi mekanınızı harita üzerinden sisteme ekleyecek ve birbirinizle iletişime geçebileceksiniz.

Bizler CoinTürk ekibi olarak sadece fiyatın yüksek olduğu günlerde değil, her gün aynı heyecan ve istikrarla çalışmaya devam ediyoruz. Blockchain eko sisteminin geleceği değiştireceğine olan inancımızı bir gün olsun kaybetmeden elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Şimdi de ekibimiz, haftalık gelişmelerden derlenen haber özetlerini video formatında sizlere sunmaya başlıyor. Bunun yanında çok yakında Nedir? ve Nasıl Yapılır? içerikli videolar ile CoinTürk Youtube Kanalı için kaliteli içerikler üretmeye devam edecekler. Bu noktada sizlerin desteğini bekliyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan geçtiğimiz haftanın haber özetlerini izleyebileceğiniz videomuzla sizleri baş başa bırakıyoruz. Lütfen paylaşarak ve abone olarak kanalımızın gelişmesine katkı sağlamayı unutmayın 🙂