Coinbase, Cosmos’u (ATOM) Listeledi!

17:00
17 Ocak 2020
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Cosmos (ATOM) kripto para sektörüne yeni giriş yapan bir coin olsa da, hem ilk listelenmesini Binance üzerinde yapması hem de sunduğu teknoloji ile çok hızlı yol kat ediyor.

Coinbase’den Cosmos Listelemesi!

Blockchain ağları arası iş birliği kurabilmeyi vaat eden ATOM, buna ek olarak Proof-of-Stake (PoS) altyapısı ile de ciddi bir başarı elde etti. İlk olarak Coinbase’in kurumsal yatırımcılara yönelik kripto para platformu Coinbase Pro üzerinde listelenen ATOM, şimdi de bireysel yatırımcılar için Coinbase.com üzerinde listelendi. Coinbase ATOM listelemesine ek olarak bunu hem iOS hem de Android tabanlı borsa uygulamasına da entegre ettiğini açıkladı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük 18. kripto para birimi olan ATOM, bu haber ile beraber de yükselişe geçti. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ATOM’un birim fiyatı 4,91 dolar ve 24 saatlik yükselişi %12,67 olarak gözüküyor. ATOM’un biraz daha yükselişe geçmesi 1 milyar dolarlık piyasa değerinin üstüne çıkmasını sağlayabilir. Cosmos’un yatırımcı çekmesine yardımcı olan en büyük özelliği ise Staking olarak biliniyor. Birçok staking platformunda listelenen ATOM, yatırımcılara pasif getiri imkanı sağlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar