X


Charlie Shrem’in Atomic Wallet Uygulamasıyla Ücretsiz 25 AWC Token

17:20
4 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Atomic Wallet farklı kripto para zincirleri arasında atom hızında işlem gerçekleştiren çoklu varlık cüzdanı ve merkezsiz bir emir defteri olarak tanımlanabilir. Kripto para öncülerinden Charlie Shrem’in sahibi olduğu Atomic Wallet, toplamda 300 adet token ve coin’i destekliyor, ve  ayrıca kullanıcılarının bütün kripto portföylerine yalnızca bir arayüz üzerinden erişebilme imkanı veriyor.

Hemen şimdi aşağıda verilen kodu kullanarak 25 AWC token kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Wallet’ı bilgisayarınıza kurmak ve kullanmak. Verilen referans kodunu ise uygulamanın açılışı esnasında ilgili alana girmeniz yeterli..

R9253

Kripto para piyasası çok hızlı bir şekilde büyümeye ve kullanıcı kitlesine her geçen gün yeni kişiler eklemeye devam ediyor. Ekosistem büyüdükçe kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları da aynı doğrultuda yükseliyor. Bu ihtiyaçlardan belki de en önemlisinin güvenlik hususu olduğunu söyleyebiliriz. Kripto para tarihinde bu hususa ilişkin birçok kötü vakanın bulunduğunu görüyoruz. Atomic Wallet bu tür olayların engellenmesi gibi pek çok ihtiyaca karşılık verebilecek şekilde tasarlandı.

Gelişen piyasayla birlikte kripto paraların sayısında büyük bir artış yaşandı. Yatırımlarını tek bir seçenekle sınırlamak istemeyen kullanıcılar birçok altcoin’e yönelebiliyor. Ancak zaman zaman bu altcoin’ler arasında işlem gerçekleştirmek gerekiyor. “Atomic Swap” özelliği tam da bu noktada kullanıcıların imdadına yetişecek. Farklı zincirler arasında şimşek hızında gerçekleşen işlemler kullanıcılara pek çok avantaj sağlayacak.

Güçlü bir şifreleme metoduyla korunan Atomic Wallet müşterilerinin güvenliğini garanti altına alıyor. 300 kadar kripto paraya destek veren cüzdan bu sayıyı gelecekte artırmayı hedefleri arasına koymuş. Ayrıca kullanıcılar Atomic Wallet’ın sunduğu güvenli ve hayatı kolaylaştıran hizmetlerden ister mobilden ister bilgisayar üzerinden faydalanabilecek.

Atomic Wallet, kullanıcılarına etkili hizmetler sunarak ekosistemdeki büyük ihtiyaçlara karşılık veriyor. Böylece kullanıcılar kripto para varlıklarını daha kolay şekilde yönetebilecek. Atomic Wallet’a özgü token AWC yakınlarda gerçekleştirilecek bir ICO ile kullanıcılara sunulacak. Son olarak proje ekibinde kripto para topluluğunun yakından tanıdığı Charlie Shrem gibi birçok ismin yer aldığını belirtmemiz gerekiyor.

TwitterTelegramGitHubMediumRedditFacebook

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar