X


Cardano Kurucusu, Son Düşüşü Değerlendirdi: Kripto Para Piyasasındaki Düşüş İvmesi Devam Edecek mi?

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para piyasasındaki son düşüşü değerlendirdi.
12:10
13 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, UST krizini ve bu UST krizinin piyasaya olan etkisini değerlendirdi. Hoskinson, Bitcoin’in geçmiş zaman dilimlerinde kaydettiği büyük ölçekli düşüş ve yükseliş hareketlerine işaret ederek hafta içerisindeki düşüşlerin kripto para piyasasının rutin bir parçası olduğunu dile getirdi.

Cardano Kurucusundan Açıklamalar

Yeni Youtube yayınında piyasadaki son düşüşü değerlendiren Hoskinson, deneyimli yatırımcıların gemişte birçok kez benzer büyüklükteki düşüşlere tanık olduklarını, ancak piyasadaki son düşüşün yeni yatırımcıda büyük bir panik etkisi yarattığını dile getirdi. Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Bitcoin‘in geçmiş zaman dilimlerinde kaydettiği büyük ölçekli düşüş ve yükseliş hareketlerine işaret ederek, hafta içerisinde yaşanan yüksek oranlı değer kayıplarının kripto para piyasasının rutin bir parçası olduğunu ifade etti.

Ayrıca Hoskinson, şu anda bir belirsizlik durumunun hakim olduğunu ve kripto para piyasasının bir dip bulmasının haftalarca veya aylarca sürebileceğini de belirterek piyasanın güncel durumu ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin (BTC), Yeniden 30.000 Doları Aştı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı yükseliş hareketleri ile birlikte yeniden 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyelerini aşması ile birlikte yeniden yükseliş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı. Ethereum (ETH), %8,5’lik değer artışının ardından 2.070 dolar fiyat seviyelerine ulaştı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinde ise %9’luk bir yükseliş kaydedildi. Ek olarak, Gala (GALA), STEPN (GMT), Decentraland (MANA) ve Fantom (FTM) %50’yi aşan değer artışları kaydederek günün en çok yükselen kripto para birimleri oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar