X


Bu Altcoin Eylül Ayında Çok Yükselecek! Kripto Kahini Yüzde 300 Bekliyor!

Fiyatı yüzde %300 artabilecek altcoin ve kritik sevileri!
18:26
5 Eylül 2021

Analist Ben Armstrong’a göre içinde bulunduğumuz Eylül ayında %300 potansiyeli bulunan bir altcoin bulunuyor. Elbette bu kripto para Alonzo güncellemesini bekleyen Cardano (ADA)’dur. Armstrong akıllı sözleşmeler için büyük bir dönüm noktasına yaklaşan Cardano (ADA) için ciddi bir yükseliş bekliyor.

Cardano (ADA)

Armstrong ağ güncellemesinin şimdiye kadar herhangi bir kritik sorunla karşılaşmadan devam ettiğini düşünüyor. Bununla birlikte final Alonzo olacak, tam bir hafta sonra gerçekleşecek Alonzo güncellemesi birçok analistin ADA fiyatında yükseliş beklemesine sebep oldu. Kısa sürede 1 dolardan 3 dolara kadar yükselen Cardano (ADA) fiyatı Armstrong için halen yükseliş potansiyeli taşıyor.

Ancak Cyberpunk projesi Cardano City kısa süre önce yaptığı açıklamada NFT yayın tarihlerini ötelediklerini duyurdu. Sistemdeki teknik aksaklıkları sebep gösteren geliştiriciler acele etmek istemiyor. Haskell sözleşmeleriyle alakalı risklerin gündemde olduğunu da unutmamak gerekiyor. Popüler analistlerin bir kısmı geliştiricileri zor durumda bırakacak Haskell yapısının ağı zayıflatacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ben Armstrong bu detayları önemsemiyor ve bu boğa koşusu içinde Cardano (ADA)’nın 10 dolara kadar ulaşabileceğini savunuyor. Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto da Cardano’ya desteğini açıklamış ve mümkün olduğunca ADA alacağını duyurmuştu.

Kesinlikle dikkatli olmakta fayda var güncellemeye sadece günler kaldı ve Cardano için çok fazla FUD pompalanıyor. Üstelik Haskell sözleşmeleriyle alakalı Hoskinson net bir savunma da yapmıyor. Yükseliş bekleyenler kadar Alonzo sonrasında fiyatın çakılacağını düşünenler de var. Piyasalarda çok kullanılan bir söz vardır “söylentilerde al, haberde sat” Cardano (ADA) fiyatı söylentileri harika şekilde fiyatladı. Ancak güncelleme sonrasında büyük bir düşüş yaşama ihtimali bulunuyor.

Cardano (ADA) Kritik Noktalar

Fiyat hali hazırda 2,9 seviyesini kaybetti. Uzun süre 2,95 üzerinde tutuna Cardano (ADA) şimdilik 3 dolar üstü rallisinden uzaklaşmış gibi görünüyor. Son yaşanan geri çekilme 2,47 dolara kadar sürebilir. ADA için yükselişin devam edebilmesi için 3,11 doların üzerinde kapanışlara ihtiyaç duyuluyor.

Oluşan yükselen kama düşüş hareketinin devam edebileceğine işaret ediyor. Alt trend çizginin kırılması halinde 2,29 mümkün olabilir. Ancak bu denli büyük bir düşüş şimdilik beklenmiyor, güncelleme öncesi artan talebin önümüzdeki hafta yeni tepeler oluşturma ihtimali bulunuyor. Aşağı yönlü olarak 2,47 ve 2,38 dolar seviyeleri yakından takip edilmelidir.

İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasaları volatil yapısı gereği yüksek risk içerir. Tanınmış analistlerin tahminleri kimi zaman yatırımcıları zarar sokabilir. Bu yüzden kendi araştırma ve değerlendirmelerinizi yaparak buna göre yatırım kararları almanız gerekir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar