X


Bu Airdrop’u Kaçırmış Olabilirsiniz! Hesabınızı Kontrol Etmenizde Fayda Var

OpenSea'ya rakip bir NFT alım satım platformu, kullanıcıları için yeni bir Airdrop duyurdu. İşte detaylar...
10:30
20 Şubat 2022
Bu Airdrop'u Kaçırmış Olabilirsiniz! Hesabınızı Kontrol Etmenizde Fayda Var
Okuma Süresi: 2 Dakika

Değiştirilemez Token‘ların (NFT) popülaritesinin artmasıyla birlikte NFT alım satım platformlarının sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. OpenSea bu alana liderlik ederken, kullanıcılar pek çok farklı platformdan NFT alım satım işlemlerini gerçekleştirebilir.

Öyle ki OpenSea’ya rakip bir NFT alım satım platformu olan X2Y2, kullanıcıları için yeni bir Airdrop duyurdu. İşte X2Y2’nin yaptığı Airdrop’un detayları.

Önde Gelen NFT Platformu, Airdrop’u Duyurdu

Kripto paralar, Değiştirilemez Token’lar, Metaverse derken pek çok insan bu alanda yatırımlar yapmaya başladı. Sektörün büyümesiyle birlikte NFT’lerin popülaritesinde de büyük artışlar yaşandı.

Bununla birlikte popüler bir NFT alım satım platformu, kullanıcılarını ödüllendirmek için bir Airdrop başlattığını duyurdu. Öyle ki dünyanın en büyük NFT alım satım platformuna rakip olarak geliştirilen X2Y2, OpenSea kullanıcılarına Airdrop dağıtacağını açıkladı.

X2Y2, yaptığı bu duyuru ile birlikte toplam arzın (120.000.000 X2Y2) %12’si Airdrop‘a ayırdığını da belirtti.

Önde gelen NFT alım satım platformu X2Y2 ayrıca, OpenSea’nin akıllı sözleşmesinde 1. günden Ethereum Block #13916166’ya (2022’nin ilk bloğu) işlem yapan 861.417 kullanıcının tümünün Airdrop için uygun olduğunu, ancak teknik zorluklar nedeniyle, diğer akıllı sözleşmeler yoluyla alım satım yapanların bu Airdrop’a dahil edilmediği ifade edildi.

Airdrop’a Katılmak İçin Ne Gerekli?

Kullanıcıların, X2Y2’nin yaptığı Airdrop’a katılıp ödül kazanmak için bir takım şartları yerine getirmesi gerekiyor. Peki nedir bu şartlar? Gelin hep birlikte bakalım;

Bir miktar NFT listelemek: Kullanıcıların belirli bir sayıda NFT listelemiş olması X2Y2 token‘larını talep etmek için ön koşul olarak belirtildi. Bununla birlikte kullanıcılar daha fazla NFT veya koleksiyonların listeleyerek daha fazla miktarda X2Y2 token’ı talep edebilir. 

Kullanıcılar ayrıca, gerekli sayıda koleksiyondan herhangi bir miktarı listelemeyi veya listelenen koleksiyon sayısından bağımsız olarak gerekli miktarda NFT’yi listelemeyi seçebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar