reklamı kapat

BtcTurk’ten 6. Yıla Özel Rekor Ödül Geliyor

BtcTurk 6. yaşını adeta tüm Türkiye’nin katıldığı devasa bir partiyle kutlamaya hazırlanıyor...
18:46
28 Haziran 2019
  • İlayda Pekerİlayda Peker

Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk 1 Temmuz 2019’da 6. yaşını kutlayacak. Türkiye’nin meşhur online bilgi yarışması Hadi‘de 1 bitcoin ödül olarak verilecek.

BtcTurk geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurularla 1 Temmuz’a özel olarak tüm gün alım satım işlemlerinde sıfır komisyon uygulanacağını kullanıcılarıyla paylaşmıştı. Borsa bugün yaptığı başka bir açıklamayla rekor bir ödüle imza atacağını duyurmuş oldu.

Bir telefon uygulaması olan ve yarışmacılara para ödülü dağıtan Hadi ile BtcTurk 6. yıl için ortak bir yarışmaya imza atacak. 1 Temmuz günü 20:30’da düzenlenecek olan ilk yarışmada ise ödül toplam 1 BTC olacak. Ödül şu anda 70.000,00 TL ye karşılık geliyor. Bakalım 1 Temmuz saat 20:30’da ne kadar olacak?

Toplam 6 Bitcoin’in dağıtılacağı bir haftalık yarışma serüvenini Bitcoin severler heyecanla takip edecek. Yarışmanın sponsoru BtcTurk olunca soruların da kripto para ve Blockchain ağırlıklı geleceğini düşünmek çok da yanlış olmaz. Kripto para meraklılarının da bu yarışmaya ilgisinin büyük olacağı tahmin ediliyor.

BtcTurk’ün Açıklamaları

BtcTurk kullanıcılarına gönderdiği bir e-mail ile “Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olarak 6. yaşımızı 1 Temmuz’a özel alım satımlarda sıfır komisyon ve 6 Bitcoin’lik rekor ödüllü Hadi yarışması ile kutluyoruz.” açıklamasını yaptı.

BtcTurk, açıklamasına aşağıdaki gibi devam etti:

650 bin kullanıcımız ile dev bir doğum günü partisini kutluyoruz! Tüm kullanıcılarımız, 1 Temmuz’da yapacakları alım satım işlemlerinde sıfır komisyon imkanından faydalanabilecek. 1 Temmuz haftası BtcTurk sponsorluğunda yapılacak rekor ödüllü Hadi yarışması ile devam edecek.

Ayrıca BtcTurk 1 Temmuz 2013’ten bu yana her ay 100 TL’lik BTC alan bir kullanıcısının bugün ne kadarlık bir yatırımının olacağını da şu şekilde açıkladı:

1 Temmuz 2013 ve 1 Haziran 2019 arasında 6 yıl boyunca, Bitcoin’in fiyatının yükselmesini ya da düşmesini dikkate almadan her ay düzenli olarak 100₺ karşılığında Bitcoin satın aldığınızda toplamda 7,200TL ödemiş olacaktınız. Bunun karşılığında ise hesabınızda 5.91 Bitcoin’den biraz daha fazlası birikmiş olacaktı. 26 Haziran 2019 tarihinde 5.91 Bitcoin’in değeri yaklaşık 431.649,00TL

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER