X


Brave Tarayıcısı 4 Milyon Günlük Kullanıcıya Ulaştı!

Basic Attention Token tabanlı Brave, yeni bir rekor kırdı.
13:00
9 Mart 2020

Kripto paralardan güç alan gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave, günlük aktif kullanıcı sayısında dört milyonu aşmayı başardı. Yapılan yeni bir açıklamaya göre Brave aylık olarak ise aktif 12,2 milyon kullanıcıya ulaşıyor.

Gizlilik Odaklı Brave Coştu!

İçerisinde dahili bir reklam engelleyici sistemi bulunan Brave, kullanıcıların gizliliğine ve güvenliğine önem verip bunu ilk sıraya koyuyor. Brave aslında özellikle 2019 yılında oldukça iyi bir popülerlik yakaladı. Görünüşe göre bu popülerlik katlanarak devam ediyor ve 2020 yılında da bunun artmasına şahitlik edebiliriz.

Brave kurucusu ve CEO’su Brendan Eich konu hakkında yaptığı duyuruda Brave’in 2019 yılını aylık 11,2 milyon aktif ortalama kullanıcı ile bitirdiğini, bunun 2019 yılının Ekim ayında ise 8,7 milyon olduğunu vurguladı. Eich, Ekim ayından bu yana %28 gibi kayda değer bir artış görüldüğünün de altını çizdi. Eich’in ilgili gönderisine en alttaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

2019 yılının sonundan beri kullanıcı tabanının arttıran Brave, günlük aktif kullanıcı konusunda yılın ilk iki ayında da %14’lük artış yakaladı. Brave kripto para sektöründe Basic Attention Token (BAT) tarafından temsil ediliyor ve hem içerik üreticileri hem de Brave kullanıcıları BAT kazanma şansına sahip.

BAT da Brave’in bu kullanıcı artışı ile beraber analistlerin gözüne girmeyi başardı. Mart ayında takip edilmesi gereken kripto paralar listesinde BAT da yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar