X


Bitcoin Yeniden 49.000 Doları Geçti! Aniden Yükselişe Geçen Altcoinler!

Bitcoin yeniden 49.000 dolar üzerine çıkmaya çalışıyor.
00:04
28 Ağustos 2021

Günlük kapanışa saatler kaldı. Gece 03:00 itibariyle günlük kapanış olacak, Bitcoin fiyatının günlüğü iyi bir seviyede kapatması hafta sonu için güzel bir yükselişi tetikleyebilir. Saat 23:00 itibariyle yeniden yükselişe geçen fiyat 49.150 doları geçti. Hali hazırda Bitcoin fiyatı 49.000 dolar üzerinde tutunmaya çalışıyor. Bazı altcoinler ciddi fiyatlama yaptı.

Bitcoin (BTC)

Düşük hacimli bir fiyat hareketiyle karşı karşıyayız. Yani bu seviyeden tekrar 46.000 dolara dönme ihtimalimiz halen bulunuyor. Buna bağlı olarak pozisyonlarınızı dikkatli açmanızda fayda var, ancak günlük kapanışın 49.000 dolar üzerinde olması bize sabah yeşil bir piyasayla uyanma imkanı verebilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Birçok analist fiyatın yeniden 40.000 dolar seviyelerini test edebileceğini söylüyor. Son yükselişin sağlıklı bir geri çekilme yapmadığını savunan uzmanlar bu tarz ani yükselişleri riskli kabul ediyor. Gün içinde FED Başkanı Powell’ın yaptığı açıklamalar piyasalara daha fazla sıcak para pompalanacağına yorumlandı. Yani enflasyon artışı büyük ihtimalle devam edecek ve FED daha fazla dolar basacak. Ancak fiyatın 65.000 seviyesini kırabilmesi için çok daha güçlü bir katalizöre ihtiyacı bulunuyor. En iyi seçenek yakın zamanda gelecek bir Bitcoin ETF onayı olabilir.

PowerPool (CVP)

Bitcoin ile yükselişe geçen PowerPool (CVP) kısa sürede %30’u aşan bir hareket yaptı. Gün içinde 1,44 dolardan alıcı bulan PowerPool (CVP) akşam 2 doları kısa süreliğine de olsa aştı. Şu an ise 1,89 dolardan alıcı buluyor.

Gün içinde gelen hacimli alımlar öğlen saatlerinde gelen satış ile baskılandı. Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte yeniden güç toplayan fiyat yeniden 2 dolar sınırına yaklaştı ve 1,97 dolardan şu anki seviyesine geriledi.

DAO çözümü üreten proje birçok DeFi protokolü tarafından kullanılıyor. Özellikle DeFi’nin daha popüler hale gelmesi onun için ciddi fırsat olabilir.

Automata Network (ATA)

Son bir gün içinde Automata Network (ATA) fiyatı sürekli olarak yeni tepeler oluşturdu. Öğlen saatlerinde yatay seyreden fiyat Bitcoin (BTC) ile yeniden yükselişe geçti. Gün içinde +20% yükselen Automata Network (ATA) düşük hacimli hareketler yapıyor. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

En düşük seviyesi 1,25 olan Automata Network (ATA) gün içinde 1,90’ı gördü. Hali hazırda 1,7 seviyesini aşmak için atılım yapıyor. Bitcoin (BTC) fiyat hareketlerine bağlı olarak kısa vadeli fırsatlar sunabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar