Binance’nin Yeni Launchpad Projesi Açıklandı!

Binance yeni Launchpad projesi Band Protocol'ü (BAND) açıkladı!
14:20
6 Eylül 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2019 yılının başlarında BitTorrent Token (BTT) satışı ile yeniden hayat verdiği Binance Launchpad platformuna hız kesmeden devam ediyor.

Binance Launchpad, piyasaya sürdüğü token’lerin kısa sürede yüzde 300’lere varan getiriler sağlaması ve yatırımcısına kazandırması ile tanınmakta ve bu sebeple yayınlanan her bir yeni proje duyurusu büyük bir önem arz ediyor.

Binance Launchpad, Bnad Protocol’ü Duyurdu!

Binance Twitter üzerinden yaptığı yeni açıklamada Launcpad’in yeni token’inin Band Protocol (BAND) olduğunu duyurdu. Ünlü kripto para borsası bu satışta diğerlerinden farklı bir yol izleyeceğini duyurdu ve çekilişe katılmak isteyenler için kayıt altına alınacak olan Binance Coin (BNB) bakiye kayıtlarının 17 Ağustos tarihinden itibaren alındığını vurguladı. Bu da kısacası BNB bakiye kayıtlarının 17 Ağustos tarihinden itibaren başlatılıp, 17 Eylül tarihine kadar devam ettirileceği anlamına geliyor. Satışa katılmak isteyenlerin günlük bulundurmaları gereken minimum BNB miktarı ise 50 olarak açıklandı.

BAND’ın bir önceki Launchpad satışından bir diğer farkı ise bilet fiyatları oldu. Çekilişe katılım biletlerinin her birinin fiyatı 300 dolar olarak açıklandı. Borsa toplamda 5 milyon 850 bin dolarlık BAND satışı yapacak ve 631.800 BAND token’i herhangi bir kazanan bileti olmayanlar için airdrop şeklinde dağıtılacak. Kazanan toplam bilet sayısı 19.500 olarak açıklanırken, BAND’ın birim fiyatının 0,473 dolar olduğu duyuruldu. Kazanan biletler ise 17 Eylül tarihinde Türkiye Saati ile 11:00 itibariyle duyurulacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.