reklamı kapat

Binance’nin Kripto Para Cüzdanı, 5 Yeni Kripto Parayı Listeledi!

Binance'nin sahip olduğu Trust Wallet, beş yeni kripto para birimini platformuna ekledi.
12:14
28 Mart 2019

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance‘nin sahibi olduğu Trust Wallet isimli kripto para cüzdan uygulaması, Stellar (XLM), Kin (KIN), Thunder Token, NIMIQ (NIM) ve AION (AION) kripto para birimlerini platformuna eklediğini açıkladı.

Binance’nin Kripto Para Cüzdanı Yeni Listelemeleri Hızlandırdı!

Trust Wallet kripto para cüzdan platformu Bitcoin’in yanı sıra 20.000’den fazla Ethereum tabanlı token de desteklemekte. Trust Wallet konu hakkında yaptığı açıklamanın devamında hızlı bir şekilde ek alt koin eklemelerinin temel sebebinin, yeni Wallet Core isimli eklentileri olduğu ve bu eklentinin yeni bir token eklerken yapılan birçok benzer adımın aşılmasında yardımcı olduğu belirtildi.

Binance’nin kripto para cüzdan uygulaması geçtiğimiz ay bu tarihlerde gizlilik odaklı iki kripto para birimi olan Zcash (ZEC) ve Zcoin’i (XZC) de listelemişti. Yaşanan kripto para kışı sadece kripto para cüzdan uygulamalarını değil, Binance gibi birçok kripto para borsasını da yeni listelemeler yapmaya itmişti. Bir zamanlar çok az sayıda kripto para desteği bulunan Coinbase kripto para borsası bile 2018 yılının son çeyreğinden itibaren neredeyse her ay yeni bir listeleme haberi verdi ve bu yönüyle eleştirilerin hedefi oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.