reklamı kapat

Binance’nin 9 Günlük Performansı Göz Dolduruyor!

Binance US kısa sürede büyük bir yükseliş yakaladı.
17:00
2 Ekim 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, geçtiğimiz yaz döneminde ABD içerisindeki kullanıcılara hizmet vermeyi durduracağını açıklamış ve büyük tepkilere yol açmıştı. Daha sonra Binance US isimli sadece ABD’li kullanıcılara hizmet verecek olan platformun açıklanması, piyasayı nispeten rahatlatsa da ünlü borsanın ciddi bir itibar ve hacim kaybettiği bilinen bir gerçek.

Sadece bir hafta önce piyasaya çıkmış olan Binance US ise, ciddi bir yol kat etti ve gerçekten neden bu kadar popüler olduğunu gözler önüne serdi. Borsa bu kadar sıra bir süre içerisinde yılların borsası Gemini‘yi hacim olarak geride bıraktı. Winklevoss ikizlerinin kripto para borsasını geçen Binance US, Changpeng Zhao’dan da takdir gördü.

Binance Likiditesini Üçe Katladı

 Binance CEO’su Changpeng Zhao, sadece 1 haftada Binance US için olan likiditenin üç kat arttığını açıkladı ve bunun bir zamanlar Binance’nin elde ettiği büyümeden daha hızlı olduğunu itiraf etti. CZ’nin paylaştığı listede Binance US’in 3,71 milyon dolarlık hacme ulaştığı, bunun yanı sıra ABD içerisinde liderin 16,74 milyon dolarlık hacim ile Coinbase olduğu görüntülenmekte.

Binance buna ek olarak bugün başka bir ek gelişme ile daha anıldı. Binance Coin’in (BNB) yeni bir borsada listelenmesi, Changpeng Zhao tarafından yorumlandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun