reklamı kapat

Binance’in Seçtiği 2 Yeni Altcoin Projesi Belli Oldu!

Binance bugün de 2 kripto parayı listeledi.
13:08
2 Eylül 2020

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance, son 2 haftadır neredeyse her gün 2 kripto para birimini listemekte. Tahmin edileceği gibi Binance tarafından listelenen kripto paralar da rekor bir artış elde ediyor.

Binance’in bugün listelediği ve teknik olarak “seçtiği” 2 altcoin projesi de belli oldu. Binance ilk olarak sabah saatlerinde Polkadot ekosisteminin en önemli projelerinden Kusama’yı listelediğini açıkladı. Bunun üzerine 13.00 itibariyle ise yeni bir duyuru yapan Binance, ikinci projenin Dia (DIA) olduğunu belirtti.

Binance DIA ve KSM’yi Listeledi

Binance’in Kusama’yı listeleyeceği tahmin ediliyor olsa da Dia tamamen sürpriz oldu. Aynı Chainlink gibi Oracle hizmeti veren Dia, sektörün önemli kripto para birimlerinden birisi olarak görülmeye başlandı bile. Binance’in listeleme haberi ile bir anda %35 yükseliş yakalayan DIA, listeleme sonrasında daha da fazla artabilir.

Kusama projesi ise zaten son haftalarda inanılmaz bir yükseliş furyası yakalamıştı. Binance’in listelemesi bu sebeple KSM fiyatı için çok büyük bir etki yaratmadı.

Yine de Binance üzerinde listelemenin gerçekleşmesinden sonra aynı dünkü Sushi ve YFII projelerinde olduğu gibi ciddi bir yükselişin gelebileceği unutulmamalı. Binance sonrasında bu projelere fiyat yükselişi getirebilecek bir diğer listeleme ise Coinbase kripto para borsası olarak biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.