X

Binance’den Likidite Projesine 12 Milyon Dolarlık Yatırım!

İşlem hacmi bakımından en büyük borsa olan Binance, bir likidite projesine 12 milyon dolar değerinde yatırım yaptığını açıkladı.
13:13
4 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Elde edilen son bilgilere göre Binance Labs, WOO Network’e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım yapacağını açıkladı. WOO Network, 40’tan fazla kuruma, borsaya, yatırım ekiplerine, cüzdanlara ve merkezi olmayan uygulamalara aktif likidite sağlıyor.

Binance’den Stratejik Yatırım

Resmi blog gönderisinde yapılan açıklamalara göre Binance Labs, iki taraf arasında uzun zamandır devam eden bir ortaklık olduğunu ve 12 milyon dolarlık yatırım ile bu durumun genişlediğini ifade ediyor.

Yapılan açıklamalara göre Binance’in yatırımı, Woo Network’ün araştırma, geliştirme ve yeni merkezsiz ürünler oluşturma adımlarına katkı sağlayacak.

WOO Network ve Binance

WOO Network Ekosistem Geliştirme Yöneticisi Ran Yi yatırım ile ilgili yaptığı yorumlarda, “Likidite hakkında konuşurken, Binance, herhangi bir merkezi borsada açık ara en yüksek hacim ve kullanıcı yoğunluğuna sahip. Binance ile ilişkimizi resmileştirme fırsatını elde etmek, Binance ile tüm sektör dikeylerinde daha yakın çalışarak büyümemizi hızlandırmamızı sağlayacak. Ürünler geliştirdiğimiz ve erken aşama projelere mentorluk yaptığımız Binance Akıllı Zincirin En Değerli Oluşturucu programının bir üyesi olarak, stratejik ilişkimizi genişletmek için benzersiz bir konumdayız.” sözlerini kullandı.

Binance Labs Yatırım Başkanı Bill Chin ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Dünyanın önde gelen kripto borsası olan Binance, likidite platformlarının önemini takdir ediyor ve WOO Network gibi sektör liderlerine yatırım yapmayı ve onlarla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor.

Bunlara ek olarak WOO Network’ün Series A+ fon toplama turu, Three Arrows Capital, PSP Soteria Ventures, Gate Ventures, QCP Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent gibi stratejik ortaklar tarafından yönetilen, Kasım ayında duyurulan 30 milyon dolarlık Series A’nın hemen ardından geliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar