reklamı kapat

Binance’den BNB İçin Büyük Yenilik Duyurusu

BNB fiyatı yeni duyuru ile yükselişe geçecek mi?
18:18
12 Ağustos 2020

Toplam ticari hacme göre en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance’in CEO’su Changpeng Zhao bugün oldukça önemli bir duyuru yaptı. Binance’in kendi kripto para birimi Binance Coin’in de bundan sonra Staking özelliğine sahip olacağı açıklandı.

Binance tarafından yayınlanan duyuruda Binance Chain test ağında direkt olarak BNB Staking yapılabileceği ve bunun için toplamda 3.000 BNB’lik bir ödül yarışmasının da gerçekleştirileceği belirtildi. Bu gelişme BNB ile Staking yapmak için atılan ilk adımı temsil ediyor.

Binance Coin’e Staking Geldi

Binance Chain’in test ağının da bu özellik için geliştirildiği ve piyasaya sürüldüğü söylentileri vardı. Şu an için kullanıcıların yaptıkları Staking takip edilecek ve şanslı kullanıcılara 100’er test ağı BNB’si dağıtılacak. Kullanıcılar paylaştıkları tweet karşılığında 100 test ağı BNB’si kazanacak. Her bir Twitter hesabının bu paylaşımı 24 saat içerisinde tek bir kere yapabildiği açıklandı.

Binance her gün TSİ 09.00’dan sonra test ağı BNB’lerini dağıtacak ve bunlar Binance Dex üzerinden kullanılabilecek. Staking özelliğinin daha önce Tezos gibi kripto paralara rekor yükselişler getirdiği biliniyor ve Binance Coin‘in de bu özelliğe kavuşması fiyat açısından oldukça önemli olabilir. BNB daha önce de Sandbox IEO’sunu duyurmuş ve ciddi bir yükseliş elde etmişti.

Şimdi yapılan ikinci duyuru sektörün içerisinde bulunduğu durum yüzünden ciddi bir yükseliş getirmese de  BNB‘nin ilerleyen tarihlerde fiyatlanacağı tahmin ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.